Gå til hovedindhold

My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA

My ArcadeVideospilkonsollerEAN: 0845620070138
Pris fra 307 krtil 519,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 212,95 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 287 kr 21. maj

Sammenlign priser på My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Arcade ATARI MICRO PLAYER PRO
307 kr
Til butik
My Arcade ATARI MICRO PLAYER PRO billede

Produktinformation

Retro arkadekabinet MY ARCADE MICRO PLAYER PRO 6.8" ATARI RETRO ARCADE (100 IN 1) bringer klassisk Atari®-gameplay til et kompakt micro player-format. Med udgangspunkt i den ikoniske arv fra Atari® fejrer denne arkadeinspirerede enhed legendariske titler som Pong®, Breakout® og Asteroids® i én praktisk samling til nostalgiske spilsessioner. Platform: Arcade Samling: 100 i 1 spil Serie: Micro Player Pro 6.8" Mærke: MY ARCADE Nyd tidløse Atari®-favoritter i en pladsbesparende retro arkadeoplevelse skabt til enkel pick-up-and-play-underholdning.

Produktspecifikationer

Mærke: My Arcade
Kategori: Spillekonsol
Artikel nr.: 0845620070138
EAN: 0845620070138
Varenr.: 3247568
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dreamGear My Arcade Micro Pro 6.7 Atari 100 in 1
330 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA
333 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MY ARCADE - ATARI MICRO PLAYER PRO Arkademaskine - GEEKD.dk
359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
My Arcade ATARI MICRO PLAYER PRO
359 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
My Arcade - Atari Micro Player Pro
519,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK307 kr346 krKøb
2CompuMail DK330 kr330 krKøb
3CS MEGASTORE DK333 kr372 krKøb
4Geekd359 kr359 krKøb
5Teknikproffset DK359 kr408 krKøb
6Gucca.dk519,95 kr519,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA

PriceData har fulgt prisen på My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA i 161 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for My Arcade ATARI Micro Player Pro, Flerfarvet, 6,98 cm (2.75), USB Type-C, 3,5 mm, USB/batteri, AA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026307 kr20 kr (7%)
21. maj 2026287 kr30 kr (12%)
28. jan. 2026257 kr12 kr (4%)
27. jan. 2026269 kr6 kr (2%)
24. jan. 2026275 kr24 kr (8%)
19. jan. 2026299 kr24 kr (7%)
16. jan. 2026323 kr1 kr (0%)
15. jan. 2026324 kr1 kr (0%)
13. jan. 2026323 kr45 kr (12%)
11. jan. 2026368 kr71 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret