Gå til hovedindhold

SKROSS MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte

SKROSSRedskaberEAN: 7640166323693
Pris fra 145 krtil 349 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 11. apr.

Sammenlign priser på MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SKross MUV Adapter With 2xA USB Port
145 kr
Til butik
SKross MUV Adapter With 2xA USB Port billede

Produktinformation

MUV-adapter med 2xA USB-port

Produktspecifikationer

Mærke: SKross
Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: 1.302960
EAN: 7640166323693
Varenr.: 3310078
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte
203 kr
Til butik
MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte billede

Produktinformation

Med World Adapter MUV USB (2xA) fra SKROSS ® kan rejsende fra hele verden nemt oplade to USB-enheder og tilslutte en ujordet 2-polet enhed samtidigt.Rejseadapteren kommer i en tiltalende kompakt form og kan bruges på mere end 220 destinationer verden over...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rejseadapter
EAN: 7640166323693
Varenr.: 3054425
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SKROSS World Adapter MUV 2xUSB (2,4A) Vit
203 kr
Til butik
SKROSS World Adapter MUV 2xUSB (2,4A) Vit billede

Produktinformation

SKROSS MUV USB (2xA), Kompakt 2-polig världsreseadapter med 2 inbyggda USB-portar, Med World Adapter MUV USB (2xA) från SKROSS® kan resenärer från hela världen enkelt samtidigt ladda två USB-enheter och ansluta en ojordad 2-polig. Reseadaptern kommer i en tilltalande kompakt form och kan användas på mer än 220 destinationer över hela världen. Designad i Schweiz, Lämplig för enheter med ojordade pluggar (2-polig), Dubbla USB-portar för laddning av USB-enheter, Ingångskontakter: Euro, Australien/Kina, Storbritannien (*inte i den schweiziska versionen), USA/Japan, Utgångskontakter: Euro, Australien/Kina, Storbritannien, USA/Japan, Inspänning: 100 V – 250 V, Max. belastning: 2,5 A, Effektvärde: t.ex. 100 V – 250 W / 250 V – 625 W, Utbytbar säkring: T 2,5 A, 2 x USB-utgång: 5 V / max. 2,4 A (delad), Omvandlar inte spänning, Kompatibel med stickkontakter: Euro, Australien, Kina, UK och USA/Japan, Kompatibel med uttag: Europa (Schuko), Euro, Schweiz, Italien, Brasilien, UK, Japan, USA, Austalien och Kina, OBS!, Omvandlar inte spänning (V). Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: SKROSS
Kategori: Rejseadaptere
EAN: 7640166323693
Varenr.: C15291
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SKROSS MUV USB World Adapter Strømforsyningsadapter 2x USB
210 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKROSS SKROSS World Adapter Ujordet 7640166323693 Modsvarer: N/A
259 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SKROSS MUV USB World Adapter Strømforsyningsadapter 2x USB
289 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skross Muv Adapter With 2xa Usb Port - Adaptor
295,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Skross Muv Adapter With 2xa Usb Port - Adaptor
295,95 kr
Til butik
Gå til Nakkepude-shop.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Skross Muv Adapter With 2xa Usb Port - Adaptor
295,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte
-15%349 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2Elvvs.dk203 kr203 krKøb
3Teknikproffset DK203 kr252 krKøb
4CompuMail DK210 kr210 krKøb
5InkClub DK259 kr259 krKøb
6Ultrashop289 kr289 krKøb
7Outmore.dk295,95 kr295,95 krKøb
8MAXiPRO295,95 kr295,95 krKøb
9Nakkepude-shop.dk295,95 kr295,95 krKøb
10Estore DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte

PriceData har fulgt prisen på MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte i 117 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for MUV USB (2xA) Kompakt 2-polet verdensrejseadapter med 2 integrerede USB-porte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026145 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026144 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026141 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026143 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026142 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026144 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026140 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret