Gå til hovedindhold

Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller

MuseEAN: 3700460209025
Pris fra 1.600 krtil 1.617 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.454 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1600 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Muse M-380 GB Boombox Sort
1.600 kr
Til butik
Muse M-380 GB Boombox Sort billede

Produktinformation

Muse M-380 GB - Boombox

Produktspecifikationer

Mærke: MUSE
Artikel nr.: M-380 GB
EAN: 3700460209025
Varenr.: 1001657018
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ghetto Blaster MUSE M-380 GB BLACK
1.616 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller
1.617 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.600 kr1.600 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.616 kr1.616 krKøb
3Proshop DK1.617 kr1.617 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller

PriceData har fulgt prisen på Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.439 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 2.128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.613 kr.

Den nuværende pris på 1.600 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Muse M-380 GB - boombox - CD USB-host flash memory card Cassette Bluetooth - MP3-Afspiller de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.600 kr47 kr (3%)
1. jun. 20261.553 kr69 kr (5%)
31. maj 20261.484 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.483 kr67 kr (4%)
29. maj 20261.550 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.552 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.549 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.548 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.545 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.547 kr205 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret