Gå til hovedindhold

Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml

MuradAnsigtsrensEAN: 0767332154022
Pris fra 225 krtil 435 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 5. maj

Sammenlign priser på Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Murad Clarifying Water Gel, 60 ml.
-48%225 kr
Før 435 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Murad Clarifying Water Gel, 60 ml. billede

Produktinformation

Murad Clarifying Water Gel er en letvægts, vandbaseret gel, der hurtigt absorberes i huden og tilfører fugt, samtidig med at den bekæmper urenheder. Denne oliefri formel er udviklet til at give optimal hydrering uden at tilstoppe porerne, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Murad
EAN: 0767332154022
Varenr.: MURAD0028
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Murad Clarifying Oil Free Water Gel 60 ml
254 kr
Til butik
Murad Clarifying Oil Free Water Gel 60 ml billede

Produktinformation

Murad - Clarifying Oil Free Water Gel 60 ml Cremen fra Murad giver en mere strålende lækker hud. Indeholder hyaluronsyre, som fugter huden i dybden, mens indholdet af salicylsyre virker eksfolierende og raffinerende. Derudover indeholder den ekstrakt fra koreansk gran, som modvirker de bakterier, der normalt kan føre til irriteret hud og urenheder.

Produktspecifikationer

Mærke: Murad
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: MUR15402
EAN: 0767332154022
Varenr.: 3156462
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Murad Clarifying Water Gel 60 ml
-31%298,29 kr
Før 435 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Murad Clarifying Water Gel 60 ml billede

Produktinformation

Murad Clarifying Water Gel er et super effektivt produkt inden for hudpleje for et mere afbalanceret mikrobiom og en klarere hud. Din hud er hjemsted for millioner af perfekt afbalancerede, individuelle bakterier, kendt som dit mikrobiom. Dit mikrobiom be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Murad
Kategori: Skin Care
EAN: 0767332154022
Varenr.: 125548
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml
316 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Murad clarifying water gel 60ml
329 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Murad Clarifying Water Gel 60 ml
349 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Murad Clarifying Water Gel 60 ml
408 kr
Til butik
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
Murad Clarifying Water Gel, Blemish Control, 60 ml.
435 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Murad Clarifying Oil Free Water Gel (50ml)
435 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Murad Clarifying Water Gel, 60ml.
435 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Murad Blemish Control Clarifying Water Gel 60 ml
435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop225 kr225 krKøb
2Proshop DK254 kr293 krKøb
3NiceHair.dk298,29 kr298,29 krKøb
4Teknikproffset DK316 kr365 krKøb
5Hobbix329 kr329 krKøb
6Beautycos DK349 kr378 krKøb
7NordicFeel DK408 kr408 krKøb
8Proshave435 kr435 krKøb
9Bangerhead DK435 kr435 krKøb
10Ren-velvaereshop.dk435 kr435 krKøb
11Lyko DK435 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml

PriceData har fulgt prisen på Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 326,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Murad Skincare Murad Clarifying Water Gel - Tube 60 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026225 kr5 kr (2%)
25. maj 2026220 kr1 kr (0%)
24. maj 2026221 kr1 kr (0%)
22. maj 2026222 kr1 kr (0%)
21. maj 2026223 kr1 kr (0%)
19. maj 2026224 kr17 kr (8%)
8. maj 2026207 kr1 kr (0%)
7. maj 2026208 kr13 kr (7%)
5. maj 2026195 kr3 kr (2%)
3. maj 2026198 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret