Gå til hovedindhold

Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk

Barbo ToysBrætspilEAN: 5704976071167
Pris fra 88 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69,95 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mumitroldene Leg med alfabetet
88 kr
Til butik
Mumitroldene Leg med alfabetet billede

Produktspecifikationer

Mærke: Barbo Toys
Kategori: Spil
Farve: 3
Artikel nr.: 5704976071167
EAN: 5704976071167
Varenr.: 6816566
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbo Toys Mumitroldene Leg med alfabetet
88 kr
Til butik
Barbo Toys Mumitroldene Leg med alfabetet billede

Produktinformation

Læring gennem leg - At lege med alfabetet inspirerer børn til at lære alfabetet gennem søde og sjove illustrationer af dyr. Vores produkter er udviklet i henhold til "leg er læring" understøtter og simulerer aktivt barnets fantasi og læringsudvikling.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbo Toys
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: 5704976071167
EAN: 5704976071167
Varenr.: 3078936
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Leg Med Alfabetet - Mumi Alfabet Spil Med Bogstaver Og Dyr
89,95 kr
Til butik
Gå til Booktok
TrustScore 5 ud af 54,7
Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk
96 kr
Til butik
Gå til Plusbog
TrustScore 4 ud af 53,8
Mumitroldene Leg med alfabetet (0, 2020) | Ukendt forfatter
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Booktok96 kr96 krKøb
5Plusbog99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk

PriceData har fulgt prisen på Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk i 175 dage. Laveste pris i perioden er 69,95 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Mumitroldene Leg med alfabetet - - Andet Bog - Barbo Toys - 2020 - Dansk - Booktok.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202688 kr18,05 kr (26%)
31. mar. 202669,95 kr1,05 kr (1%)
29. mar. 202671 kr8,95 kr (11%)
14. feb. 202679,95 kr1,05 kr (1%)
13. feb. 202681 kr1,05 kr (1%)
5. feb. 202679,95 kr1,05 kr (1%)
4. feb. 202681 kr1,05 kr (1%)
20. jan. 202679,95 kr1,05 kr (1%)
19. jan. 202681 kr1,05 kr (1%)
17. jan. 202679,95 kr1,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret