Gå til hovedindhold

MOOMIN Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

MOOMINLegetøjEAN: 5704976073529
Pris fra 87 krtil 149,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 62,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MOOMIN 100% Melamine Tableware 4 Tumbler Set
87 kr
Til butik
MOOMIN 100% Melamine Tableware 4 Tumbler Set billede

Produktinformation

MUMIKrussættet har dejlige designs, perfekt til børnemåltider. Sæt med 4 krus Med Mumi-motiver Lavet af 100% melamin BPA-fri og holdbar Ideel til hverdagsbrug

Produktspecifikationer

Mærke: MOOMIN
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 7352
EAN: 5704976073529
Varenr.: 3464569
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mumi Kopper - Sæt Med 4 Stk - Melamin - Barbo Toys
109,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mumi - 4 Kopper sæt | Mumi
145 kr
Til butik
Gå til Booktok
TrustScore 5 ud af 54,7
Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk
146 kr
Til butik
Gå til Plusbog
TrustScore 4 ud af 53,8
Mumi - 4 Kopper sæt (0, 2024) | Mumi
149 kr
Til butik
Gå til Saxo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Mumi - 4 Kopper sæt
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK87 kr126 krKøb
2Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK145 kr184 krKøb
4Booktok146 kr146 krKøb
5Plusbog149 kr149 krKøb
6Saxo DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk

PriceData har fulgt prisen på Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Mumi - 4 Kopper sæt - 100% melamin - Mumi - Andet Bog - Barbo Toys - 2024 - Dansk - Booktok.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202687 kr6 kr (6%)
2. jun. 202693 kr6 kr (7%)
1. jun. 202687 kr6 kr (6%)
31. maj 202693 kr6 kr (7%)
24. apr. 202687 kr12,95 kr (13%)
21. apr. 202699,95 kr7,05 kr (7%)
20. apr. 2026107 kr7,05 kr (7%)
14. apr. 202699,95 kr7,05 kr (7%)
13. apr. 2026107 kr7,05 kr (7%)
8. apr. 202699,95 kr49,05 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret