Gå til hovedindhold

Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar

MultibracketsTv- og skærmbeslagEAN: 7350073737239
Pris fra 4.239 krtil 5.244 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.005 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.149 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4239 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder
4.239 kr
Til butik
Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder billede

Produktinformation

Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55"-80" - gulvstående, gulvstandermonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7350073737239
EAN: 7350073737239
Varenr.: 995258559
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar
4.379 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Maks 90 kg - Maks størrelse 80"
5.103 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multibrackets Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 55 tommer- 86 tommer
5.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.239 kr4.239 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.379 kr4.578 krKøb
3Proshop DK5.103 kr5.103 krKøb
4Dustin DK5.244 kr5.742,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar

PriceData har fulgt prisen på Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.149 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 5.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.530 kr.

Den nuværende pris på 4.239 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Multibrackets M Public Floorbase Basic 180 incl shelf & cameraholder - Vogn med hjul - for videokonferencesystem - sort - skærmstørrelse: 55-80 - gulvstående, gulvstandermonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.239 kr9 kr (0%)
25. maj 20264.230 kr9 kr (0%)
22. maj 20264.239 kr64 kr (2%)
20. maj 20264.175 kr3 kr (0%)
17. maj 20264.178 kr3 kr (0%)
13. maj 20264.175 kr60 kr (1%)
9. maj 20264.235 kr2 kr (0%)
8. maj 20264.233 kr3 kr (0%)
29. apr. 20264.230 kr5 kr (0%)
26. apr. 20264.225 kr878 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret