Gå til hovedindhold

Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor

MultibracketsProjektor – beslagEAN: 7350022739833
Pris fra 1.613 krtil 1.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.541 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1613 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor
1.613 kr
Til butik
Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor billede

Produktinformation

Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe - Monteringssæt (vægplade, monteringsadapter, kort kast væg arm, monterings-hardware) - for projektor - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7350022739833
EAN: 7350022739833
Varenr.: 988219085
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 300-700 Medium
1.613 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 300-700mm With Fine Tune
1.619 kr
Til butik
Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 300-700mm With Fine Tune billede

Produktinformation

315 - 710 mm rækkevidde placerer kortkasteprojektorer tæt på skærmen Finetune-fingerjustering tilpasser sig automatisk til projektorens vægt Teleskoparm og kabelstyring holder installationer ryddelige Vægbeslag understøtter op til 10 kg og passer til flere projektormærker ± 5 ° vipning muliggør præcis lodret billedjustering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Projektorstativer & beslag
Artikel nr.: 7350022739833
EAN: 7350022739833
Varenr.: 5011082666

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.613 kr1.613 krKøb
2Proshop DK1.613 kr1.613 krKøb
3Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor

PriceData har fulgt prisen på Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.541 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.681 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.613 kr.

Den nuværende pris på 1.613 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Multibrackets M Projector Mount Short Throw Deluxe 23.5cm Monteringssæt 15kg Projektor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.613 kr7 kr (0%)
23. maj 20261.606 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.615 kr22 kr (1%)
13. maj 20261.593 kr22 kr (1%)
12. maj 20261.615 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.614 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.613 kr1 kr (0%)
23. apr. 20261.612 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.610 kr9 kr (1%)
14. apr. 20261.619 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret