Gå til hovedindhold

Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar

MultibracketsTv- og skærmbeslagEAN: 7350073731886
Pris fra 68 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Multibrackets M Headset Holder Monteringssæt Hovedtelefoner / headsets
68 kr
Til butik
Multibrackets M Headset Holder Monteringssæt Hovedtelefoner / headsets billede

Produktinformation

Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7350073731886
EAN: 7350073731886
Varenr.: 989560029
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar
68 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Headset Holder Desk Black - Maks 1 kg - Maks størrelse
91 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multibrackets M Headset Holder Desk Sort Sort
94 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Multibrackets M Headset Holder Monteringssæt Hovedtelefoner / headsets
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK68 kr68 krKøb
2CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
3Proshop DK91 kr130 krKøb
4Dustin DK94 kr180,25 krKøb
5Ultrashop99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Multibrackets M Headset Holder - Monteringssæt (bordmontering) - for hovedtelefoner / headsets - aluminium - sort - skrivebord, skrivebordsmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202668 kr5 kr (7%)
4. maj 202673 kr1 kr (1%)
30. apr. 202672 kr4 kr (6%)
25. apr. 202668 kr1 kr (1%)
18. apr. 202669 kr3 kr (4%)
13. apr. 202672 kr12 kr (14%)
9. apr. 202684 kr21 kr (33%)
3. apr. 202663 kr1 kr (2%)
27. mar. 202664 kr4 kr (6%)
20. mar. 202668 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret