Gå til hovedindhold

Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55"

MultibracketsTv- og skærmbeslagEAN: 7350105210228
Pris fra 3.902 krtil 5.744 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.842 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.837 kr 22. maj

Sammenlign priser på Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3902 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Multibrackets M Counterbalanced Wallmount Beslag Fladt panel 37"-55"
3.902 kr
Til butik
Multibrackets M Counterbalanced Wallmount Beslag Fladt panel 37"-55" billede

Produktinformation

Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Bøjle - for fladt panel - stainless steel, aluminium - sort - skærmstørrelse: 37"-55" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7350105210228
EAN: 7350105210228
Varenr.: 996530039
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55"
4.245 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multibrackets M Counterbalanced Wallmount 23-40kg
5.744 kr
Til butik
Multibrackets M Counterbalanced Wallmount 23-40kg billede

Produktinformation

Modvægtet design holder skærmene sikre under justeringer Manuel højdejustering 0-400 mm lader dig indstille præcis visningshøjde Passer til 37-55" skærme og understøtter VESA op til 800 x 400 mm Konstruktion i aluminium og rustfrit stål giver langvarig styrke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beslag
Artikel nr.: 7350105210228
EAN: 7350105210228
Varenr.: 5011357034

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.902 kr3.902 krKøb
2Proshop DK4.245 kr4.245 krKøb
3Dustin DK5.744 kr5.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55"

PriceData har fulgt prisen på Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" i 172 dage. Laveste pris i perioden er 3.837 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 5.695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.630 kr.

Den nuværende pris på 3.902 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Multibrackets M Counterbalanced Wallmount - Maks 40 kg - Maks størrelse 55" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.902 kr4 kr (0%)
29. maj 20263.906 kr109 kr (3%)
28. maj 20264.015 kr162 kr (4%)
26. maj 20263.853 kr16 kr (0%)
25. maj 20263.869 kr16 kr (0%)
24. maj 20263.885 kr93 kr (2%)
23. maj 20263.978 kr141 kr (4%)
22. maj 20263.837 kr93 kr (2%)
20. maj 20263.930 kr81 kr (2%)
18. maj 20263.849 kr93 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret