Gå til hovedindhold

Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie

Muc-OffCykeludstyrEAN: 5037835872002
Pris fra 157 krtil 175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic Olie - 120 ml
-21%157 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic Olie - 120 ml billede

Produktinformation

Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic Oil er en kædeolie designet specifkt til tørre forhold. Olien kan benyttes på både racer, mountainbike og andre sportscykler, og optimerer din cykels performance med banebrydende teknologi. Olien mindsker friktionen mellem me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Muc-Off
Kategori: Olie / Fedt
EAN: 5037835872002
Varenr.: 872-S
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Muc-Off Dry Lube C3 keramisk kædeolie 120 ml
164 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Muc-Off C3 Ceramic - Tør kædeolie - 120ml
169 kr
Til butik
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie
-12%175 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk157 kr157 krKøb
2CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
3Cykelpartner.dk169 kr169 krKøb
4Dania Bikes175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie

PriceData har fulgt prisen på Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie i 181 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Muc-Off Dry Lube - C3 Ceramic 120 ml Kædeolie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026157 kr7 kr (4%)
31. maj 2026164 kr7 kr (4%)
30. maj 2026157 kr18 kr (13%)
10. maj 2026139 kr25 kr (15%)
8. maj 2026164 kr24 kr (17%)
6. maj 2026140 kr1 kr (1%)
5. maj 2026139 kr9 kr (6%)
4. maj 2026148 kr9 kr (6%)
1. maj 2026139 kr4 kr (3%)
21. apr. 2026135 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret