Gå til hovedindhold

MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home

MSIBærbare computereEAN: 4711377295291
Pris fra 20.999 krtil 25.990 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.991 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Stealth A16 AI+ - 16" | RTX 5070 Ti | Ryzen AI 9 | 32GB | 2TB
-5%20.999 kr
Før 21.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI Stealth A16 AI+ - 16" | RTX 5070 Ti | Ryzen AI 9 | 32GB | 2TB billede

Produktinformation

GeForce RTX 5070 Ti 12GB, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 32GB RAM, 2TB SSD, Windows 11 HOME, 16" (OLED 2560x1600 (WQXGA) 240Hz), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4 Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU
EAN: 4711377295291
Varenr.: 3327271
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Msi Stealth A16 Ai+ Amd Ryzen Ai 9 32gb 2000gb Rtx 5070 Ti 16 tommer
-5%21.874 kr
Før 23.123,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Msi Stealth A16 Ai+ Amd Ryzen Ai 9 32gb 2000gb Rtx 5070 Ti 16 tommer billede

Produktinformation

16" QHD+ OLED med 240 Hz leverer levende farver og ultrajævn gaming NVIDIA RTX 5070 Ti med 12 GB GDDR7 kører høje grafikindstillinger og ray tracing AMD Ryzen AI 9, 12 kerner og 24 tråde samt 50 TOPS NPU til AI-opgaver 32 GB DDR5 7,5 GHz og 2 TB PCIe Gen4x4 NVMe reducerer indlæsningstider og giver effektiv multitasking WiFi 7, Thunderbolt 4 og HDMI 2.1 giver hurtig og fleksibel tilslutning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Gaming
Artikel nr.: Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU
EAN: 4711377295291
Varenr.: 5020038620
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home
24.699 kr
Til butik
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home billede

Produktinformation

MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU - Copilot+ PC - AMD Ryzen AI 9 - HX 370 / op til 5.1 GHz - Win 11 Home - GeForce RTX 5070 Ti - 32 GB RAM - 2 TB SSD NVMe - 16" OLED 2560 x 1600 (QHD+) @ 240 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - kernesort

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU
EAN: 4711377295291
Varenr.: 1003131802
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MSI Stealth A16 AI+ 16" QHD+
25.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK20.999 kr20.999 krKøb
2Dustin DK21.874 kr21.960,25 krKøb
3CompuMail DK24.699 kr24.699 krKøb
4Komplett DK25.990 kr25.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home

PriceData har fulgt prisen på MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home i 177 dage. Laveste pris i perioden er 20.999 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 24.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23.099 kr.

Den nuværende pris på 20.999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-005NEU 16" 2560 x 1600 HX 370 32GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / AMD Radeon 890M Windows 11 Home de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202620.999 kr2.125 kr (9%)
27. apr. 202623.124 kr1.125 kr (5%)
14. apr. 202621.999 kr1.125 kr (5%)
18. mar. 202623.124 kr1.875 kr (8%)
12. feb. 202624.999 kr750 kr (3%)
20. jan. 202624.249 kr2.250 kr (10%)
6. jan. 202621.999 kr2.300 kr (9%)
9. dec. 202524.299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret