Gå til hovedindhold

MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe)

MSIEAN: 4711377062411
Pris fra 2.186 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 333 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.947 kr 13. maj

Sammenlign priser på MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2186 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI S78-440Q550-P83, 2 TB, M.2, 5000 MB/s
2.186 kr
Til butik
MSI S78-440Q550-P83, 2 TB, M.2, 5000 MB/s billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Interne harddiske
Farve: 1
Artikel nr.: S78-440Q550-P83
EAN: 4711377062411
Varenr.: 9667269
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Spatium M461 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 4.0
2.257 kr
Til butik
MSI Spatium M461 SSD - 2TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 billede

Produktinformation

SSD (Solid State Drive), 2 TB, intern, overførselshastighed: 5000 MB/s (læs) / 4200 MB/s (skriv), IOPS: 680000 IOPS (læs) / 880000 IOPS (skriv), størrelse: M.2 2280 (80mm), PCI-Express 4.0 x4 tilslutning, NVMe 1.4 (Non-Volatile Memory Express), Phison E21T controller, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: SSD
Artikel nr.: S78-440Q550-P83
EAN: 4711377062411
Varenr.: 3210945
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe)
2.294 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI Spatium M461 NVMe SSD 2 TB - M.2 2280 PCIe 4.0
-14%2.499 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI Spatium M461 NVMe SSD 2 TB - M.2 2280 PCIe 4.0
-14%2.519 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.186 kr2.186 krKøb
2Proshop DK2.257 kr2.257 krKøb
3CompuMail DK2.294 kr2.294 krKøb
4Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
5Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe) i 117 dage. Laveste pris i perioden er 1.947 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 2.675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.385 kr.

Den nuværende pris på 2.186 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for MSI S78-440Q550-P83 2TB M.2 PCI Express 4.0 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.186 kr72 kr (3%)
31. maj 20262.258 kr1 kr (0%)
30. maj 20262.259 kr10 kr (0%)
28. maj 20262.249 kr174 kr (8%)
27. maj 20262.075 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.074 kr10 kr (0%)
25. maj 20262.084 kr5 kr (0%)
24. maj 20262.079 kr3 kr (0%)
23. maj 20262.082 kr14 kr (1%)
22. maj 20262.068 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret