Gå til hovedindhold

MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

Pris fra 727 krtil 929 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 722 kr 3. maj

Sammenlign priser på MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 727 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Roamii BE Lite Wi-Fi-system
727 kr
Til butik
MSI Roamii BE Lite Wi-Fi-system billede

Produktinformation

MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi-system - (router) - op til 2900 sq.ft - mesh Wi-Fi 7, 2.5GbE, 1GbE Dual Band - væg-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MRBE50-1PK
EAN: 4711377198622
Varenr.: 1002749526
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
794 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi 7 mesh system MSI Roamii BE Lite 1‑pak - Dual‑band, hvid
-21%909 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wi‑Fi 7 mesh system MSI Roamii BE Lite 1‑pak - Dual‑band, hvid billede

Produktinformation

Stabilt Wi‑Fi 7 mesh til hele hjemmetMSI Roamii BE Lite er et elegant mesh system i hvid, der giver pålidelig trådløs dækning i hjemmet eller det lille kontor. Med Wi‑Fi 7 (802.11be) og dual‑band (2,4 / 5 GHz) får du moderne netværkshastigheder og en stabil forbindelse til streaming, gaming og arbejde. Indbygget 1,5 GHz processor og 256 MB hukommelse sikrer smidig drift, mens forældrekontrol og adgang for gæster giver tryg og fleksibel deling af nettet.Nem opsætning og smart designRoamii BE Lite leveres som 1‑pak og passer ind i enhver indretning med sit rene, hvide design med interne antenner. LED‑indikator for strøm giver et hurtigt overblik, og firmware kan opdateres via netværk for løbende forbedringer. Der er tre RJ‑45 LAN‑porte til kablede enheder som tv, konsol eller pc.Passer til dig, der vil have hurtigt trådløst netværk uden besvær - i en stilren enhed, der er nem at placere.Produktype: Mesh systemWi‑Fi-standarder: Wi‑Fi 7 (802.11be), Wi‑Fi 6/6E, Wi‑Fi 5, Wi‑Fi 4, 802.11a/b/gBånd: Dual‑band (2,4 GHz / 5 GHz)Hastighed 2,4 GHz: 688 Mbit/sHastighed 5 GHz: 4.323 Mbit/sGæsteadgang: JaForældrekontrol: JaProcessor: 1,5 GHz, indbyggetIntern hukommelse: 256 MBSikkerhed: WPA‑PSK, WPA2‑PSK, WPA3‑PSKAntenner: 4 interneLAN-porte: 3 × RJ‑45LED‑indikator: StrømStrømforsyning: 12 V, 1,5 ADimensioner (H × B × D): 23,8 × 11,85 × 10,8 cmVægt: 0,585 kgMedfølger: AC‑adapter, Ethernet‑kabelAntal enheder: 1Farve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Routere
Vægt: 1.58g
EAN: 4711377198622
Varenr.: 1924223
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi 7 mesh system MSI Roamii BE Lite 1‑pak - Dual‑band, hvid
-21%929 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK727 kr727 krKøb
2Proshop DK794 kr833 krKøb
3Boligcenter DK909 kr909 krKøb
4Vivas DK929 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)

PriceData har fulgt prisen på MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) i 148 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 727 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 726 kr.

Den nuværende pris på 727 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for MSI Roamii BE Lite - Wi-Fi system - Wi-Fi 7 - desktop wall-mountable - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026727 kr5 kr (1%)
3. maj 2026722 kr5 kr (1%)
16. apr. 2026727 kr2 kr (0%)
10. apr. 2026725 kr2 kr (0%)
13. feb. 2026727 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026726 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026727 kr2 kr (0%)
7. jan. 2026725 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret