Gå til hovedindhold

MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home

MSIBærbare computereEAN: 4711377295659
Pris fra 32.249 krtil 37.990 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.741 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31.499 kr 18. maj

Sammenlign priser på MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32249 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Msi Raider A18 Hx Amd Ryzen 9 64gb 2000gb Rtx 5080 18 tommer
32.249 kr
Til butik
Msi Raider A18 Hx Amd Ryzen 9 64gb 2000gb Rtx 5080 18 tommer billede

Produktinformation

18" UHD+ 3840x2400 16:10 IPS, 100 % DCI-P3 leverer levende, præcise billeder 120 Hz opdateringsfrekvens og HDR sikrer mere flydende billeder og klarere højlys AMD Ryzen 9 16-core op til 5,4 GHz med RTX 5080 16 GB til høje billedhastigheder 64 GB DDR5 5600 MHz og 2 TB PCIe 5.0 SSD muliggør problemfri multitasking Dynaudio 6-højttalersystem med 12 W sub giver klar, omsluttende lyd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Gaming
Artikel nr.: Raider A18 HX A9WIG-007NEU
EAN: 4711377295659
Varenr.: 5020038623
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home
36.414 kr
Til butik
MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home billede

Produktinformation

MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU - AMD Ryzen 9 - 9955HX3D / op til 5.4 GHz - Win 11 Home - GeForce RTX 5080 - 64 GB RAM - 2 TB SSD NVMe - 18" 3840 x 2400 (UHD+) @ 120 Hz - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - kernesort

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: Raider A18 HX A9WIG-007NEU
EAN: 4711377295659
Varenr.: 1003131798
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Raider A18 HX - 18" | RTX 5080 | Ryzen 9 | 64GB | 2TB
37.699 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MSI Raider A18 HX 18" UHD+
37.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK32.249 kr32.335,25 krKøb
2CompuMail DK36.414 kr36.414 krKøb
3Proshop DK37.699 kr37.699 krKøb
4Komplett DK37.990 kr37.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home

PriceData har fulgt prisen på MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home i 182 dage. Laveste pris i perioden er 27.999 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 36.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33.961 kr.

Den nuværende pris på 32.249 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for MSI Raider A18 HX A9WIG-007NEU 18" 3840 x 2400 9955HX3D 64GB 2TB NVIDIA GeForce RTX 5080 / AMD Radeon 610M Windows 11 Home de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202632.249 kr750 kr (2%)
18. maj 202631.499 kr2.000 kr (6%)
21. apr. 202633.499 kr2.000 kr (6%)
11. apr. 202631.499 kr2.000 kr (6%)
18. mar. 202633.499 kr3.000 kr (8%)
6. mar. 202636.499 kr4.548 kr (14%)
4. mar. 202631.951 kr4.548 kr (12%)
16. feb. 202636.499 kr425 kr (1%)
12. feb. 202636.074 kr2.325 kr (7%)
20. jan. 202633.749 kr5.750 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret