Gå til hovedindhold

MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas

MSIComputerkomponenterEAN: 4719072829292
Pris fra 654 krtil 809 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 650 kr 25. mar.

Sammenlign priser på MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd
654 kr
Til butik
MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Alle kabinetter
Farve: 3
Artikel nr.: 306-7G18P21-809
EAN: 4719072829292
Varenr.: 7429662
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW - Kabinet - Tower - Sort
654 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW Tower Udvidet ATX Sort
655 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas
-1%779 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas
-1%799 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW Kabinet - GEEKD.dk
809 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK654 kr693 krKøb
2Proshop DK654 kr693 krKøb
3CompuMail DK655 kr655 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr1.038 krKøb
6Geekd809 kr809 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas i 181 dage. Laveste pris i perioden er 650 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.776 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 808 kr.

Den nuværende pris på 654 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for MSI MPG VELOX 100P Airflow - miditower gaming kabinet, sort med 3x 120 mm blæsere + 1x 120 mm ARGB, ARGB-lysbånd, USB-C, hærdet glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026654 kr1 kr (0%)
29. maj 2026655 kr1 kr (0%)
22. maj 2026654 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026655 kr5 kr (1%)
25. mar. 2026650 kr133 kr (17%)
22. mar. 2026783 kr4 kr (1%)
21. mar. 2026787 kr2 kr (0%)
16. mar. 2026785 kr17 kr (2%)
15. mar. 2026768 kr3 kr (0%)
14. mar. 2026765 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret