Gå til hovedindhold

MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz

MSIComputer – tilbehørEAN: 4711377266901
Pris fra 6.562 krtil 7.419 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 857 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.189 kr 15. maj

Sammenlign priser på MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6562 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz
6.562 kr
Til butik
MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz billede

Produktinformation

MSI MPG 321URXW QD-OLED - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 UHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MPG 321URXW QD-OLED
EAN: 4711377266901
Varenr.: 1003082326
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming MSI MPG 321URXW QD‑OLED 32" 4K 240 Hz
-24%7.399 kr
Før 9.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm til gaming MSI MPG 321URXW QD‑OLED 32" 4K 240 Hz billede

Produktinformation

MSI MPG 321URXW QD-OLED - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 UHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-CGenereltAdaptive-Sync teknologi: NVIDIA G-SYNCDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.8 cm x 24.2 cm x 48.3 cm - med standerEgenskaber: Kølesystem uden blæserAdaptive-Sync teknologirammeløst kantdesignMSI Mystic LightDelta E≤2 farvenøjagtighedLess Blue Light-teknologiVariabel genindlæsningshastighed (VRR)Smart Cross HairOptix Scopekonsoltilstandbrugerdefineret kølEnergiklasse: Klasse GEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2174100Farve support: 1,0737 milliarder farver (10-bit)Farvespektrum: 97% Adobe RGB (CIE 1976)99% DCI-P3 (CIE 1976)138% sRGB (CIE 1976)Formatforhold: 16:9Gaming: JaHDR-certificering: DisplayHDR 400 True BlackIndbygget udstyr: USB 2.0 hubKontrastforhold: 1500000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 240.39 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 1000 cd/m²Pixel Pitch: 0.1814 mmResponstid: 0,03 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: OLED-monitor / Quantum Dot OLEDStandard opløsning: UHD 3840 x 2160 ved 240 HzSynlig diamet...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 12.3g
EAN: 4711377266901
Varenr.: 1968542
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming MSI MPG 321URXW QD‑OLED 32" 4K 240 Hz
-24%7.419 kr
Før 9.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm til gaming MSI MPG 321URXW QD‑OLED 32" 4K 240 Hz billede

Produktinformation

MSI MPG 321URXW QD-OLED - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 UHD @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-CGenereltAdaptive-Sync teknologi: NVIDIA G-SYNCDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.8 cm x 24.2 cm x 48.3 cm - med standerEgenskaber: Kølesystem uden blæserAdaptive-Sync teknologirammeløst kantdesignMSI Mystic LightDelta E≤2 farvenøjagtighedLess Blue Light-teknologiVariabel genindlæsningshastighed (VRR)Smart Cross HairOptix Scopekonsoltilstandbrugerdefineret kølEnergiklasse: Klasse GEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2174100Farve support: 1,0737 milliarder farver (10-bit)Farvespektrum: 97% Adobe RGB (CIE 1976)99% DCI-P3 (CIE 1976)138% sRGB (CIE 1976)Formatforhold: 16:9Gaming: JaHDR-certificering: DisplayHDR 400 True BlackIndbygget udstyr: USB 2.0 hubKontrastforhold: 1500000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 240.39 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 1000 cd/m²Pixel Pitch: 0.1814 mmResponstid: 0,03 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: OLED-monitor / Quantum Dot OLEDStandard opløsning: UHD 3840 x 2160 ved 240 HzSynlig diameter: 31.5"Vandret opdateringshastighed: 104.88 - 565.44 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 9.6 kgInputType: Femvejs joystickForbindelseInterface: 2 x HDMI | DisplayPort | USB-C/DisplayPort Alt Mode (DisplayPort Alt Mode, strøm op til 90 W) | Hovedtelefoner (mini-jackstik) | USB 2.0 upstream (Type B) | 2 x USB 2.0 downstream (Type A)MekaniskDrejevinkel: 60Højde justering: 110 mmJusteringer til display-position: Højdepivot (rotering)drejbartiltRotationsvinkel: -10/+10Tiltvinkel: -5/+15VESA-monteringsinterface: 100 x 100 mmDiverseEgenskaber: Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)Medfølgende ledninger: 1 x HDMI-kabel | 1 x DisplayPort kabel | 1 x USB-A til USB-B kabelSikkerhedsåbningstype: Kensington-sikkerhedsåbningUdstyr inkluderet: Skruer, strømkabelEffektIndgangspænding: AC 100-240 V (50 - 60 Hz)Strømforbrug (fra-tilstand): 0.3 WattStrømforbrug (Typisk): 270 WattStrømforbrug HDR (Til-tilstand): 44 kWh/1000 tStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 44 kWh/1000 tStrømforbrugs-stand by: 0.5 WattProgrammer / SystemkravInkluderet software: MSI Gaming Intelligence AppMål og vægtDimensioner & vægt detaljer: Med stander - bredde: 71.8 cm - dybde: 24.2 cm - højde: 48.3 cm - vægt: 9.6 kg | Uden stander - bredde: 71.8 cm - dybde: 6.9 cm - højde: 41.8 cmMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 97.5 cmDybde ved forsendelse: 18.5 cmHøjde ved forsendelse: 51.5 cmVægt ved forsendelse: 12.3 kgProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - skærmbrand-garanti - 3 årMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 20 - 90 % (ikke-kondenserende)Maks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 12.3g
EAN: 4711377266901
Varenr.: 1968542

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.562 kr6.562 krKøb
2Boligcenter DK7.399 kr7.399 krKøb
3Vivas DK7.419 kr7.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz i 174 dage. Laveste pris i perioden er 5.189 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 9.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.693 kr.

Den nuværende pris på 6.562 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for MSI MPG 321URXW QD-OLED 32" 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20266.562 kr286 kr (4%)
17. maj 20266.848 kr254 kr (4%)
16. maj 20266.594 kr1.405 kr (27%)
15. maj 20265.189 kr6 kr (0%)
14. maj 20265.195 kr219 kr (4%)
13. maj 20265.414 kr1.199 kr (18%)
12. maj 20266.613 kr1.043 kr (19%)
10. maj 20265.570 kr1 kr (0%)
9. maj 20265.569 kr448 kr (7%)
8. maj 20266.017 kr555 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret