Gå til hovedindhold

MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid)

MSIComputerkomponenterEAN: 4711377373302
Pris fra 554 krtil 783 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 552 kr 9. maj

Sammenlign priser på MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG PANO 130R PZ Tower ATX Hvid
554 kr
Til butik
MSI MAG PANO 130R PZ Tower ATX Hvid billede

Produktinformation

MSI MAG PANO 130R PZ - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MAG PANO 130R PZ WHITE
EAN: 4711377373302
Varenr.: 1003603508
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid)
-3%739 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid) billede

Produktinformation

Stilrent pc-kabinet til gaming og byggeprojekterMSI MAG PANO 130R PZ White er et elegant Midi Tower pc-kabinet i hvidt design med god plads til moderne hardware og effektiv luftstrøm. Med sidepanel i glas kan du fremvise dit setup, mens de forinstallerede blæsere i siden og bagtil giver et stærkt udgangspunkt for køling. Kabinettet er oplagt til dig, der vil bygge en ren og overskuelig stationær pc med plads til lange grafikkort og fleksibel radiatorplacering.Fordele ved pc-kabinet i Midi TowerInde i kabinettet er der plads til ATX, micro ATX og Mini-ATX bundkort, grafikkort op til 40 cm, CPU-kølere op til 16,5 cm og strømforsyninger op til 18 cm. Du får både 2,5" og 3,5" drevbåse (HDD/SSD-kombibur), så lagringen let kan tilpasses. Front-I/O med USB-C (USB 3.2 Gen 2x2), to USB-A (USB 3.2 Gen 1) samt kombineret hovedtelefon/mikrofon gør det nemt at tilslutte dit udstyr.Klar til kraftig luft- og vandkølingMAG PANO 130R PZ understøtter op til tre blæsere i toppen og tre i siden samt én bagtil - med 3×120 mm sideblæsere og 1×120 mm bagblæser installeret. Til vandkøling kan du montere radiatorer op til 360 mm i siden og toppen samt 120 mm bagtil, så du kan opnå den køleløsning, der passer til dine behov.Formfaktor: Midi TowerUnderstøttede bundkort: ATX, micro ATX, Mini-ATXUdvidelsesslots: 7Maks. GPU-længde: 40 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 16,5 cmMaks. PSU-længde: 18 cm (ATX)Drevpladser: 3×2,5" og 2×3,5" (op til 3 drev understøttet)HDD/SSD-kombibur: JaI/O: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 2x2), 2× USB-A (USB 3.2 Gen 1), kombineret lydKøling installeret: 3×120 mm side, 1×120 mm bagVentilatorpladser: Top 3, Side 3, Bag 1Radiatorstørrelser: Side op til 360 mm; Top 120/240/280/360 mm; Bag 120 mmMål (H × B × D): 49,0 × 23,2 × 46,0 cmVægt: 8,37 kgFarve: Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 22.28g
EAN: 4711377373302
Varenr.: 2077751
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid)
-3%759 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid) billede

Produktinformation

Stilrent pc-kabinet til gaming og byggeprojekterMSI MAG PANO 130R PZ White er et elegant Midi Tower pc-kabinet i hvidt design med god plads til moderne hardware og effektiv luftstrøm. Med sidepanel i glas kan du fremvise dit setup, mens de forinstallerede blæsere i siden og bagtil giver et stærkt udgangspunkt for køling. Kabinettet er oplagt til dig, der vil bygge en ren og overskuelig stationær pc med plads til lange grafikkort og fleksibel radiatorplacering.Fordele ved pc-kabinet i Midi TowerInde i kabinettet er der plads til ATX, micro ATX og Mini-ATX bundkort, grafikkort op til 40 cm, CPU-kølere op til 16,5 cm og strømforsyninger op til 18 cm. Du får både 2,5" og 3,5" drevbåse (HDD/SSD-kombibur), så lagringen let kan tilpasses. Front-I/O med USB-C (USB 3.2 Gen 2x2), to USB-A (USB 3.2 Gen 1) samt kombineret hovedtelefon/mikrofon gør det nemt at tilslutte dit udstyr.Klar til kraftig luft- og vandkølingMAG PANO 130R PZ understøtter op til tre blæsere i toppen og tre i siden samt én bagtil - med 3×120 mm sideblæsere og 1×120 mm bagblæser installeret. Til vandkøling kan du montere radiatorer op til 360 mm i siden og toppen samt 120 mm bagtil, så du kan opnå den køleløsning, der passer til dine behov.Formfaktor: Midi TowerUnderstøttede bundkort: ATX, micro ATX, Mini-ATXUdvidelsesslots: 7Maks. GPU-længde: 40 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 16,5 cmMaks. PSU-længde: 18 cm (ATX)Drevpladser: 3×2,5" og 2×3,5" (op til 3 drev understøttet)HDD/SSD-kombibur: JaI/O: 1× USB-C (USB 3.2 Gen 2x2), 2× USB-A (USB 3.2 Gen 1), kombineret lydKøling installeret: 3×120 mm side, 1×120 mm bagVentilatorpladser: Top 3, Side 3, Bag 1Radiatorstørrelser: Side op til 360 mm; Top 120/240/280/360 mm; Bag 120 mmMål (H × B × D): 49,0 × 23,2 × 46,0 cmVægt: 8,37 kgFarve: HvidKnapper: Tænd/sluk, Reset...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 22.28g
EAN: 4711377373302
Varenr.: 2077751
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG PANO 130R PZ - Kabinet - Tower - Hvid
783 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK554 kr554 krKøb
2Boligcenter DK739 kr739 krKøb
3Vivas DK759 kr998 krKøb
4Proshop DK783 kr822 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid)

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 552 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for MSI MAG PANO 130R PZ White - Midi Tower pc-kabinet (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026554 kr1 kr (0%)
30. maj 2026555 kr2 kr (0%)
25. maj 2026557 kr2 kr (0%)
23. maj 2026555 kr2 kr (0%)
22. maj 2026557 kr3 kr (1%)
20. maj 2026554 kr5 kr (1%)
17. maj 2026559 kr5 kr (1%)
15. maj 2026554 kr1 kr (0%)
14. maj 2026553 kr1 kr (0%)
9. maj 2026552 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret