Gå til hovedindhold

MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd

MSIComputerkomponenterEAN: 4711377121552
Pris fra 615 krtil 775 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 584 kr 13. maj

Sammenlign priser på MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 615 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Kabinet - Tower - Sort
615 kr
Til butik
MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Kabinet - Tower - Sort billede

Produktinformation

Mid tower, ATX, sidepanel med vindue (hærdet glas), ingen strømforsyning (ATX), USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: MAG FORGE 320R AIRFLOW
EAN: 4711377121552
Varenr.: 3229097
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd
734 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW Tower ATX Sort
775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK615 kr654 krKøb
2CS MEGASTORE DK734 kr773 krKøb
3CompuMail DK775 kr775 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd i 183 dage. Laveste pris i perioden er 584 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 753 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 683 kr.

Den nuværende pris på 615 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026615 kr35 kr (5%)
28. maj 2026650 kr84 kr (11%)
20. maj 2026734 kr1 kr (0%)
19. maj 2026735 kr91 kr (14%)
18. maj 2026644 kr32 kr (5%)
17. maj 2026676 kr32 kr (5%)
16. maj 2026644 kr60 kr (10%)
13. maj 2026584 kr4 kr (1%)
11. maj 2026588 kr4 kr (1%)
7. maj 2026584 kr109 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret