Gå til hovedindhold

MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

MSIEAN: 4711377424011
Pris fra 2.204 krtil 2.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 315 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2204 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II ATX AM5 AMD B850
2.204 kr
Til butik
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II ATX AM5 AMD B850 billede

Produktinformation

MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: 7E62-015R
EAN: 4711377424011
Varenr.: 1003939401
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
2.276 kr
Til butik
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, ATX, Socket AM5, AMD B850 Chipset, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth, onboard grafik (CPU påkrævet), HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II
EAN: 4711377424011
Varenr.: 3477051
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG B850 Tomahawk Max WiFi II - ATX AM5 bundkort med AMD B850
-7%2.499 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG B850 Tomahawk Max WiFi II - ATX AM5 bundkort med AMD B850 billede

Produktinformation

MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II. Processorproducent: AMD, Processor sokkel: Sokkel AM5, Kompatibel processor serie: AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series. Understøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAM, Maksimal intern hukommelse: 256 GB, Hukommelses slots type: DIMM. Understøttede lagerdrev brugerflader: M.2, Micro SATA III, Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD, RAID-niveauer: 0, 1, 10. Ethernet-grænsefladetype: 5 Gigabit Ethernet, Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Komponent til: PC, Motherboard form faktor: ATX, Bundkort chipset familie: AMDProcessorKompatibel processor serie: AMD Ryzen 7000 SeriesAMD Ryzen 8000 SeriesAMD Ryzen 9000 SeriesProcessor sokkel: Sokkel AM5Processorproducent: AMDUnderstøttede procesorsokler: Sokkel AM5HukommelseAntal hukommelsesstik: 4ECC-kompatibilitet: NON-ECCHukommelses slots type: DIMMHukommelseskanaler: To-kanalsMaksimal intern hukommelse: 256 GBUnderstøttede hukommelsesclock-hastigheder: 480056008400 MHzUnderstøttede hukommelsestyper: DDR5-SDRAMUnderstøttet hukommelsesur hastighed (maks.): 8400 MHzLagring controllersAntal understøttede HHD'er: 4Antal understøttede lagerdiske: 8RAID-niveauer: 0110U...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Vægt: 2.07g
EAN: 4711377424011
Varenr.: 2098374
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG B850 Tomahawk Max WiFi II - ATX AM5 bundkort med AMD B850
-7%2.519 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.204 kr2.204 krKøb
2Proshop DK2.276 kr2.276 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX i 81 dage. Laveste pris i perioden er 2.204 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 2.319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.251 kr.

Den nuværende pris på 2.204 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI II - motherboard - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 20262.204 kr26 kr (1%)
18. mar. 20262.230 kr89 kr (4%)
15. mar. 20262.319 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret