Gå til hovedindhold

MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort

MSIEAN: 4711377319652
Pris fra 6.759 krtil 7.949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.190 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.274 kr 23. maj

Sammenlign priser på MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6759 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165 Hz
6.759 kr
Til butik
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5" OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165 Hz billede

Produktinformation

MSI MAG 322UP E16 - OLED-monitor - gaming - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 UHD @ 165 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MAG 322UP QD-OLED E16
EAN: 4711377319652
Varenr.: 1003639782
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG 322UP QD‑OLED 31,5" 4K gaming-skærm - 165 Hz
-12%7.599 kr
Før 8.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG 322UP QD‑OLED 31,5" 4K gaming-skærm - 165 Hz billede

Produktinformation

MSI MAG 322UP QD-OLED E16. Skærm diagonal: 80 cm (31.5"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: QD-OLED, Skærmoverflade: Mat, Responstid: 0,03 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: SortDisplay3D: IngenAdobe RGB dækning: 98%Berøringsskærm: IngenBilledformat: 16:9Farvedybde: 10 BitFarveområde: 99%Farveskala DCI-P3: 99%HD-type: 4K Ultra HDHDR-teknologi (High Dynamic Range): DisplayHDR 400 True BlackHigh Dynamic Range (HDR) understøttet: JaHorisontal scanningsområde: 30 - 390 kHzKontrastforhold (typisk): 1500000:1Maksimal opdateringshastighed: 165 HzMålingstype af responstid: GTG (Gray to Gray)Naturligt aspektforhold: 16:9Paneltype: OLEDPixel pitch: 01814 x 01814 mmResponstid: 0,03 msSkærm diagonal: 80 cm (31.5")Skærm form: FladSkærmens lysstyrke (spidsbelastning): 450 cd/m²Skærmens lysstyrke (typisk): 250 cd/m²Skærmkrumning: 150 cmSkærmopløsning: 3840 x 2160 pixelSkærmoverflade: MatSkærmteknologi: QD-OLEDsRGB-dækning (typisk): 138%Standard for farveskala: DCI-P3Synlig størrelse, horisontal: 69,9 ...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 8g
EAN: 4711377319652
Varenr.: 2093939
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG 322UP QD‑OLED 31,5" 4K gaming-skærm - 165 Hz
-12%7.619 kr
Før 8.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG 322UP QD‑OLED 31,5" 4K gaming-skærm - 165 Hz billede

Produktinformation

MSI MAG 322UP QD-OLED E16. Skærm diagonal: 80 cm (31.5"), Skærmopløsning: 3840 x 2160 pixel, HD-type: 4K Ultra HD, Skærmteknologi: QD-OLED, Skærmoverflade: Mat, Responstid: 0,03 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering, Højdejustering. Produktfarve: SortDisplay3D: IngenAdobe RGB dækning: 98%Berøringsskærm: IngenBilledformat: 16:9Farvedybde: 10 BitFarveområde: 99%Farveskala DCI-P3: 99%HD-type: 4K Ultra HDHDR-teknologi (High Dynamic Range): DisplayHDR 400 True BlackHigh Dynamic Range (HDR) understøttet: JaHorisontal scanningsområde: 30 - 390 kHzKontrastforhold (typisk): 1500000:1Maksimal opdateringshastighed: 165 HzMålingstype af responstid: GTG (Gray to Gray)Naturligt aspektforhold: 16:9Paneltype: OLEDPixel pitch: 01814 x 01814 mmResponstid: 0,03 msSkærm diagonal: 80 cm (31.5")Skærm form: FladSkærmens lysstyrke (spidsbelastning): 450 cd/m²Skærmens lysstyrke (typisk): 250 cd/m²Skærmkrumning: 150 cmSkærmopløsning: 3840 x 2160 pixelSkærmoverflade: MatSkærmteknologi: QD-OLEDsRGB-dækning (typisk): 138%Standard for farveskala: DCI-P3Synlig størrelse, horisontal: 69,9 cmSynlig størrelse, vertikal: 39,5 cmSynsvinkel, horisontal: 178°Synsvinkel, vertikal: 178°Understøttede grafikopløsninger: 3840 x 2160Understøttede videotilstande: 2160pVertikalt scanningsområde: 48 - 165 HzVis antal farver: 1,07 milliarder farverPræstationAMD FreeSync: JaAMD FreeSync-type: FreeSync Premium ProFlimmerfri teknologi: JaLav Blue Light teknologi: JaNVIDIA G-SYNC: IngenUnderstøttelse af VESA Adaptive Sync: JaMultimedieIndbyggede højttaler(e): IngenIndbygget kamera: IngenDesignFrontkantfarve: SortMarkedspositionering: SpilProduktfarve: SortPorte & GrænsefladerAntal DisplayPorts: 1Antal HDMI-porte: 2Antal VGA-porte (D-sub): 0DC-in-stik: JaDisplayPort-version: 1.4aDVI-port: IngenHDMI: JaHDMI-version: 2.1Indbygget USB-hub: IngenLydudgang: JaUdgang til hovedtelefoner: JaUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 15 WUSB type-C DisplayPort alternativ tilstand: JaErgonomiskAkse: JaDrejelig: JaDrejevinkel område: -30 - 30°Hældningsindstilling: JaHældningsvinkelområde: -5 - 15°Højdejustering: JaJusterbar højde (maks.): 11 cmKabellåseslids type: KensingtonPanel montering grænseflade: 100 x 100 mmPivot vinkel: -10 - 10°Plug and play: JaSlot til kabellås: JaVESA montering: JaStrømstyringEkstern strømadapter: JaEnergieffektivitetsklasse (HDR): GEnergieffektivitetsklasse (SDR): FEnergieffektivitetsskala: A til GEnergiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: 35 kWhEnergiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: 32 kWhStrømforbrug (slukket): 0,3 WStrømforbrug (standby): 0,5 WStrømforsyningstype: InternVekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 HzVekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 VVægt & størrelserBredde (med stativ): 719,1 mmBredde (uden stativ): 719,1 mmDybde (med stativ): 241,9 mmDybde (uden stativ): 69,3 mmHøjde (med stativ): 593,9 mmHøjde (uden stativ): 418,3 mmVægt (med stativ): 7,7 kgEmballeringsdataPakkebredde: 935 mmPakkedybde: 185 mmPakkehøjde: 513 mmPakketype: KassePakkevægt: 12,3 kgEmballage indholdHurtig start guide: JaKabler inkluderet: DisplayPort, StrømAndre funktionerAC-adapter inkluderet: JaBrandspecifikke teknologier: MSI OLED Care 2.0, QD Premium ColorGarantiperiode: 3 ÅrTV-tuner, integreret: Ingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 8g
EAN: 4711377319652
Varenr.: 2093939
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 31.5 OLED 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 165 Hz
7.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.759 kr6.759 krKøb
2Boligcenter DK7.599 kr7.599 krKøb
3Vivas DK7.619 kr7.688 krKøb
4Ultrashop7.949 kr7.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 5.274 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 8.532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.639 kr.

Den nuværende pris på 6.759 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for MSI MAG 322UP QD-OLED E16 computerskærm 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20266.759 kr66 kr (1%)
1. jun. 20266.693 kr5 kr (0%)
31. maj 20266.688 kr825 kr (14%)
30. maj 20265.863 kr417 kr (8%)
28. maj 20265.446 kr416 kr (7%)
27. maj 20265.862 kr416 kr (8%)
24. maj 20265.446 kr172 kr (3%)
23. maj 20265.274 kr20 kr (0%)
22. maj 20265.294 kr114 kr (2%)
20. maj 20265.408 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret