Gå til hovedindhold

MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz

MSIComputerskærmeEAN: 4711377250634
Pris fra 5.490 krtil 5.620 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.419 kr 31. maj

Sammenlign priser på MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5490 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MSI 32" 4K curved gamingskærm MAG 321CUP QD-OLED
-39%5.490 kr
Før 8.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI 32" 4K curved gamingskærm MAG 321CUP QD-OLED billede

Produktinformation

MSI 32" 4K curved gamingskærm MAG 321CUP QD-OLED - 3840x2160 QD-OLED, 165hz, 0.03ms, 15m:1, HDR400, HDMI/DP/USB-C - Spiludstyr Gamingskærme

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: MAG 321CUP QD-OLED
EAN: 4711377250634
Varenr.: 1320082
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz
5.620 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK5.490 kr5.490 krKøb
2CompuMail DK5.620 kr5.620 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.990 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 8.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.329 kr.

Den nuværende pris på 5.490 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for MSI MAG 321CUP QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 165 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.490 kr67 kr (1%)
1. jun. 20265.423 kr4 kr (0%)
31. maj 20265.419 kr411 kr (7%)
30. maj 20265.830 kr5 kr (0%)
28. maj 20265.835 kr3.155 kr (35%)
11. maj 20268.990 kr3.145 kr (54%)
9. maj 20265.845 kr1.002 kr (15%)
7. maj 20266.847 kr7 kr (0%)
3. maj 20266.840 kr8 kr (0%)
2. maj 20266.848 kr358 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret