Gå til hovedindhold

MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort

MSIComputerskærmeEAN: 4711377320320
Pris fra 1.799 krtil 2.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 820 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.577 kr 19. maj

Sammenlign priser på MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" MSI MAG 321CQF E18 - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA
1.799 kr
Til butik
32" MSI MAG 321CQF E18 - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

MSI MAG 321CQF E18 monitor leverer en fordybende buet spil- og multimedieoplevelse med høj kontrast fra Rapid VA-panelet og hurtig bevægelseshåndtering. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: Rapid VA Anslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: Buet skærm; Anti-refleks belægning; 1 ms (MPRT) responstid; 124% sRGB; Højt dynamisk kontrast Buet VA-kontrast, bred farvedækning og lav latenstid sikrer flydende bevægelser og levende billeder til hurtig gaming og multimediebrug.

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: MAG 321CQF E18
EAN: 4711377320320
Varenr.: 3428316
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG 321CQF E18 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180 Hz
1.903 kr
Til butik
MSI MAG 321CQF E18 31.5" VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180 Hz billede

Produktinformation

MSI MAG 321CQF E18. Skærm diagonal: 80 cm (31.5"), Skærmopløsning: 2560 x 1440 pixel, HD-type: Wide Quad HD, Responstid: 0,5 ms, Naturligt aspektforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. VESA montering. Produktfarve: Sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MAG 321CQF
EAN: 4711377320320
Varenr.: 1003680637
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort
-9%1.999 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort billede

Produktinformation

Buet gaming-skærm til skarp og flydende spiloplevelseMSI MAG 321CQF E18 er en 31,5" WQHD-skærm (2560 × 1440) med 1500R krumning, der omslutter dit synsfelt og fordyber dig i spillet. VA-panelet leverer høj kontrast på 3.000:1 og 10-bit farvedybde med op til 1,07 mia. farver, så mørke scener og lysstyrke på 300 cd/m² står klart og detaljeret.Hurtig opdateringshastighed til konkurrencenMed en maksimal opdateringshastighed på 180 Hz og 0,5 ms GtG responstid får du glatte bevægelser og præcis tracking i hurtige titler. Den antirefleksbehandlede overflade og brede betragtningsvinkler på 178° gør det behageligt at spille og arbejde i længere tid.Gennemtænkt design til dit setupSkærmen har et slankt, næsten rammeløst design i sort og passer elegant ind i ethvert gaming- eller kontor-setup. Tilslutningerne dækker 2× HDMI 2.0b, 1× DisplayPort 1.4a samt hovedtelefonudgang. Der er VESA 100 × 100 mm til væg- eller armmontering samt tiltjustering fra -5° til 20°. Strømforsyningen er integreret for et ryddeligt setup.Skærmstørrelse: 31,5" / 80 cmOpløsning: 2560 × 1440 (16:9)Panel: VA, buet 1500ROpdateringshastighed: Op til 180 HzResponstid: 0,5 ms GtGLysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 3.000:1 (typ.), 100.000.000:1 (dynamisk)Farver: 10-bit, 1,07 mia. farverSynsvinkler: 178°/178°Antirefleks: JaTilslutninger: 2× HDMI 2.0b, 1× DisplayPort 1.4a, hovedtelefonudgangHøjttalere/kamera: Nej/NejVESA-montering: 100 × 100 mmTilt: -5° til 20°Mål med stander (H × B × D): 50,31 × 71,16 × 26,95 cmVægt med stander: 6,34 kgEnergiklasse (SDR/HDR): F / GStrømforbrug (standby/off): 0,5 W / 0,3 W...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 13.06g
EAN: 4711377320320
Varenr.: 2063541
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort
-9%2.019 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG 321CQF E18 31.5 VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180 Hz
2.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.799 kr1.799 krKøb
2CompuMail DK1.903 kr1.903 krKøb
3Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
4Vivas DK2.019 kr2.188 krKøb
5Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.577 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 2.273 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.074 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for MSI MAG 321CQF E18 - 31,5" buet gaming-skærm, 2560 × 1440, 180 Hz - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.799 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.798 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.800 kr95 kr (6%)
21. maj 20261.705 kr128 kr (8%)
19. maj 20261.577 kr128 kr (8%)
10. apr. 20261.705 kr66 kr (4%)
27. feb. 20261.771 kr1 kr (0%)
25. feb. 20261.772 kr74 kr (4%)
22. feb. 20261.698 kr192 kr (10%)
19. feb. 20261.890 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret