Gå til hovedindhold

MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home

MSIBærbare computereEAN: 4711377321198
Pris fra 7.186 krtil 9.899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.713 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7186 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Msi Cyborg 15 Intel Core 5 16gb 1000gb Rtx 5060 15.6 tommer
-6%7.186 kr
Før 7.623,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Msi Cyborg 15 Intel Core 5 16gb 1000gb Rtx 5060 15.6 tommer billede

Produktinformation

144 Hz FHD IPS-skærm giver flydende spiloplevelser uden tearing NVIDIA GeForce RTX 5060 med 8 GB GDDR7 sikrer højere billedhastighed Intels hybride ydeevne balancerer kræfterne mellem gaming og multitasking 1 TB NVMe PCIe Gen4 SSD og 16 GB DDR5 forkorter indlæsningstider WiFi 6E, TPM 2.0 og MIL-STD-810H-chassis for sikker og holdbar brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Gaming
Artikel nr.: Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU
EAN: 4711377321198
Varenr.: 5020050846
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home
8.530 kr
Til butik
MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home billede

Produktinformation

MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU - Intel Core 5 - 210H / op til 4.8 GHz - Win 11 Home - GeForce RTX 5060 - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 15.6" IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - gennemsigtig sort

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU
EAN: 4711377321198
Varenr.: 1003585783
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MSI Cyborg 15 B2RWFKG 15,6" FHD
9.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK7.186 kr7.272,25 krKøb
2CompuMail DK8.530 kr8.530 krKøb
3Komplett DK9.899 kr9.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home

PriceData har fulgt prisen på MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home i 177 dage. Laveste pris i perioden er 7.186 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 8.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.165 kr.

Den nuværende pris på 7.186 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for MSI Cyborg 15 B2RWFKG-004NEU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) 210H 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics Windows 11 Home de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.186 kr1.188 kr (14%)
17. feb. 20268.374 kr375 kr (4%)
12. feb. 20268.749 kr400 kr (5%)
9. dec. 20258.349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret