Gå til hovedindhold

MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort

MSISkrivebordscomputereEAN: 4711377026000
Pris fra 4.626 krtil 4.976 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.989 kr 2. apr.

Sammenlign priser på MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4626 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort
4.626 kr
Til butik
MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Stationær
Farve: 1
Artikel nr.: CUBI 5 12M-004EU
EAN: 4711377026000
Varenr.: 20294796
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Cubi 5 12M 004EU Mini PC Core i3 I3-1215U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro
4.854 kr
Til butik
MSI Cubi 5 12M 004EU Mini PC Core i3 I3-1215U 8GB 256GB Intel UHD Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: CUBI 5 12M-004EU
EAN: 4711377026000
Varenr.: 1001027355
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI Cubi 5 12M - i3 1215U - 8GB - 256GB - Win 11 PRO
4.976 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.626 kr4.626 krKøb
2CompuMail DK4.854 kr4.854 krKøb
3Proshop DK4.976 kr4.976 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort

PriceData har fulgt prisen på MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.385 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 4.626 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.840 kr.

Den nuværende pris på 4.626 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for MSI Cubi 5 12M 004EU - Mini PC Core i3 1215U / op til 4.4 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, 2.5 Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.626 kr160 kr (4%)
1. jun. 20264.466 kr4 kr (0%)
30. maj 20264.462 kr1 kr (0%)
29. maj 20264.463 kr1 kr (0%)
25. maj 20264.462 kr7 kr (0%)
24. maj 20264.469 kr1 kr (0%)
23. maj 20264.468 kr26 kr (1%)
22. maj 20264.442 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.441 kr38 kr (1%)
10. maj 20264.479 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret