Gå til hovedindhold

MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

MSIBundkortEAN: 4719072733698
Pris fra 780 krtil 1.029 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 249 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 780 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI B550M PRO-VDH WIFI Micro-ATX AM4 AMD B550
780 kr
Til butik
MSI B550M PRO-VDH WIFI Micro-ATX AM4 AMD B550 billede

Produktinformation

MSI B550M PRO-VDH WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM4 - AMD B550 Chipset - USB-C Gen1, USB 3.2 Gen 1 - Bluetooth, Gigabit LAN, Wi-Fi - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: B550M PRO-VDH WIFI
EAN: 4719072733698
Varenr.: 996020831
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
849 kr
Til butik
MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM4 socket, AMD B550 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 4 x DIMM slots, lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 3.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Realtek 8111HN 1 Gigabit netværk (LAN), WiFi 5 & Bluetooth 4.2, AMD Vega Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC892 HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B550M PRO-VDH WIFI
EAN: 4719072733698
Varenr.: 2861283
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - GEEKD.dk
990 kr
Til butik
MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge dit næste Ryzen gaming-setup uden at sprænge budgettet? MSI B550M PRO-VDH WIFI er det smarte valg for gamere med AMD Ryzen processorer. Dette micro ATX bundkort kombinerer pålidelig MSI-kvalitet med indbygget Wi-Fi og fremtidssikring - a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4719072733698
Varenr.: 47757554286928
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort MSI B550M PRO-VDH WIFI - AMD B550, Socket AM4, micro ATX
-2%1.009 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort MSI B550M PRO-VDH WIFI - AMD B550, Socket AM4, micro ATX
-2%1.029 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK780 kr780 krKøb
2Proshop DK849 kr888 krKøb
3Geekd990 kr990 krKøb
4Boligcenter DK1.009 kr1.009 krKøb
5Vivas DK1.029 kr1.108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 183 dage. Laveste pris i perioden er 780 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 894 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 843 kr.

Den nuværende pris på 780 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for MSI B550M PRO-VDH WIFI Bundkort - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026780 kr13 kr (2%)
23. maj 2026793 kr56 kr (7%)
15. maj 2026849 kr15 kr (2%)
14. maj 2026864 kr72 kr (9%)
13. maj 2026792 kr73 kr (8%)
8. apr. 2026865 kr17 kr (2%)
29. mar. 2026848 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026847 kr31 kr (4%)
22. mar. 2026878 kr2 kr (0%)
21. mar. 2026880 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret