Gå til hovedindhold

Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal

Mr. WattsonLamperEAN: 5708311301551
Pris fra 836 krtil 907 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 811 kr 8. maj

Sammenlign priser på Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 836 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mr. Wattson bordlampe, Flash rød
-30%836 kr
Før 1.195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mr. Wattson bordlampe, Flash rød billede

Produktinformation

Piffany Copenhagen Mr. Wattson bordlampe, Flash rød - designet af Soyee Studio. Mr. Wattson er fremstillet af asketræ, aluminium og metal. Leveres med 2,3 meter brun ledning.

Produktspecifikationer

Kategori: Mr. Wattson
EAN: 5708311301551
Varenr.: 12V-SWR-FR
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mr. Wattson lampe - Flash Red
-30%836,5 kr
Før 1.195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mr. Wattson lampe - Flash Red billede

Produktinformation

Mr. Wattson lampen er kommet i en ny udgave nemlig med skærm i flot rød farve - Flash Red. Mr. Wattson lampen bliver hurtigt en del af familien, med den sød attitude og venlige væsen. Mr. Wattson LED lampen har bøjelige led i lyst træ og kan derfor sættes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mr. Wattson
Kategori: Lamper
EAN: 5708311301551
Varenr.: 63310
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal
-26%880 kr
Før 1.195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal billede

Produktinformation

En sjov lille ting – Mr. Wattson fra Piffany Copenhagen bringer lys og glæde ind i dit hjem. Med sin fleksible krop og lange ben kan Mr. Wattson placeres lige som du ønsker. Skal han sidde med rank ryg i vindueskarmen eller ligge afslappet på hylden? Sjov, fleksibel og perfekt i børneværelset, på hylden eller måske i køkkenet? Uanset hvor han placeres, vil han bringe glæde til alle. Mr. Wattson er lavet af asketræ og aluminium og fås i mange forskellige farver.

Produktspecifikationer

Mærke: MR. WATTSON
Kategori: Bordlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 12V-SWR-FR
EAN: 5708311301551
Varenr.: 70008746
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Piffany Mr. Wattson Original Table Lamp Flash red
907 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk836 kr836 krKøb
2Fenomen.dk836,5 kr836,5 krKøb
3Lampemesteren DK880 kr880 krKøb
4CompuMail DK907 kr907 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal

PriceData har fulgt prisen på Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal i 165 dage. Laveste pris i perioden er 807 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 880 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 840 kr.

Den nuværende pris på 836 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Mr. Wattson bordlampe Ash/Flash Red - Stue - Vintage - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026836 kr1 kr (0%)
17. maj 2026835 kr1,5 kr (0%)
16. maj 2026836,5 kr1,5 kr (0%)
9. maj 2026835 kr24 kr (3%)
8. maj 2026811 kr24 kr (3%)
3. maj 2026835 kr1,5 kr (0%)
2. maj 2026836,5 kr1,5 kr (0%)
21. apr. 2026835 kr1,5 kr (0%)
20. apr. 2026836,5 kr1,5 kr (0%)
7. apr. 2026835 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret