Gå til hovedindhold

Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal

Mr. WattsonLamperEAN: 5708311300622
Pris fra 524 krtil 667 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 516 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mr. Wattson Mini bordlampe, Vintage White
524 kr
Til butik
Mr. Wattson Mini bordlampe, Vintage White billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mr. Wattson
Kategori: Bordlamper
Farve: 4
Artikel nr.: MIN-SWR-VW
EAN: 5708311300622
Varenr.: 9692393
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mini Wattson lampe - Vintage white
-30%525 kr
Før 750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mini Wattson lampe - Vintage white billede

Produktinformation

Mr. Wattson lampen har fået en lillebror Mini Wattson, i samme søde stil som den store lampe, men i mindre format som kan sidde på reolen, sengebordet og mange andre steder. Mini Wattson er nem at passe ind i boligen, da lampen ikke er så stor. LED lampen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mr. Wattson
Kategori: Lamper
EAN: 5708311300622
Varenr.: 61562
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mini Mr. Wattson bordlampe, Vintage hvid
-32%545 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal
-30%560 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mini Mr Wattson bordlampe, hvid
-5%667 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK524 kr563 krKøb
2Fenomen.dk525 kr525 krKøb
3Lamper.dk545 kr545 krKøb
4Lampemesteren DK560 kr560 krKøb
5LampeGuru.dk667 kr667 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal

PriceData har fulgt prisen på Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal i 166 dage. Laveste pris i perioden er 516 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 560 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 531 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Mr. Wattson bordlampe, 26 cm, hvid - Stue - Vintage - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026524 kr1 kr (0%)
29. maj 2026525 kr20 kr (4%)
28. maj 2026545 kr20 kr (4%)
18. maj 2026525 kr1 kr (0%)
17. maj 2026524 kr1 kr (0%)
12. maj 2026525 kr1 kr (0%)
11. maj 2026524 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026525 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026524 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026525 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret