Gå til hovedindhold

Moza Racing MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk

Pris fra 5.899 krtil 7.086 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.187 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.998 kr 1. maj

Sammenlign priser på MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5899 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Moza Racing Vision GS Rat PC
5.899 kr
Til butik
Moza Racing Vision GS Rat PC billede

Produktinformation

Moza Racing Vision GS - Rat - 8 knapper - kablet - for PC

Produktspecifikationer

Mærke: Moza Racing
Artikel nr.: RS064
EAN: 6973137270278
Varenr.: 1002967298
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk
7.039 kr
Til butik
MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk billede

Produktinformation

MOZA Racing Vision GS - Realistisk Køreoplevelse med Innovativt Design MOZA Racing Vision GS er det ultimative rat til seriøse simracere, der søger præcision, holdbarhed og avancerede funktioner. Med en bredde på 310 mm og en imponerende 2,85-tommer HD...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Moza Racing
Kategori: Rat
EAN: 6973137270278
Varenr.: 49452771180880
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Moza Racing Vision Gs Steering Wheel Sort
-0%7.086 kr
Før 7.086,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Moza Racing Vision Gs Steering Wheel Sort billede

Produktinformation

2,85-tommers Hi-Res cirkulær berøringsskærm Fuldt tilpasseligt brugergrænsefladesystem Quad-core højtydende processor Topmonteret RPM-indikator Dækselplade af kulfiberkomposit Magnetiske skovle i kulfiber med dobbeltkobling smedet 72 programmerbare indgangssignaler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Moza Racing
Kategori: Rat & Tilbehør
Artikel nr.: RS064
EAN: 6973137270278
Varenr.: 5020019836

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.899 kr5.899 krKøb
2Geekd7.039 kr7.039 krKøb
3Dustin DK7.086 kr7.172,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.998 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 5.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.749 kr.

Den nuværende pris på 5.899 kr er 24% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for MOZA Vision GS (VGS) Steering Wheel - (31 cm) Rat - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.899 kr6 kr (0%)
30. maj 20265.893 kr194 kr (3%)
28. maj 20265.699 kr186 kr (3%)
27. maj 20265.885 kr186 kr (3%)
23. maj 20265.699 kr195 kr (3%)
22. maj 20265.894 kr195 kr (3%)
2. maj 20265.699 kr1.701 kr (43%)
1. maj 20263.998 kr20 kr (0%)
30. apr. 20264.018 kr20 kr (0%)
28. apr. 20264.038 kr20 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret