Gå til hovedindhold

Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2)

MotorolaElektronikEAN: 5031753006907
Pris fra 698 krtil 889 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 686 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola TLKR T92 H2O Tovejs radio 8 kanaler 10km taleområde
698 kr
Til butik
Motorola TLKR T92 H2O Tovejs radio 8 kanaler 10km taleområde billede

Produktinformation

Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 188046
EAN: 5031753006907
Varenr.: 990781336
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2)
770 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Talkabout T92 H2O
770 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Motorola TLKR T92 H2O tvåvägsradio 8 kanaler Svart, Gul
-15%822 kr
Før 969 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Walkie talkie Motorola T92 H2O - sæt med 2, 16 kanaler, sort/gul
849 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Walkie talkie Motorola T92 H2O - sæt med 2, 16 kanaler, sort/gul
869 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola TLKR T92 H2O Tovejs radio 8 kanaler 10km taleområde
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK698 kr698 krKøb
2CS MEGASTORE DK770 kr809 krKøb
3Proshop DK770 kr809 krKøb
4Teknikproffset DK822 kr881 krKøb
5Boligcenter DK849 kr849 krKøb
6Vivas DK869 kr948 krKøb
7Ultrashop889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 686 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 716 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Motorola TLKR T92 H2O - Transportabel - tovejs radio - PMR - 8 kanaler (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026698 kr1 kr (0%)
15. maj 2026697 kr1 kr (0%)
12. maj 2026698 kr8 kr (1%)
1. maj 2026690 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026693 kr3 kr (0%)
26. apr. 2026690 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026694 kr20 kr (3%)
24. apr. 2026714 kr3 kr (0%)
23. apr. 2026717 kr23 kr (3%)
18. apr. 2026694 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret