Gå til hovedindhold

Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840493604862
Pris fra 6.629 krtil 7.774 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.145 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.416 kr 27. maj

Sammenlign priser på Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6629 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Signature 5G (512GB/Carbon Black)
6.629 kr
Til butik
Motorola Signature 5G (512GB/Carbon Black) billede

Produktinformation

Motorola Signature 5G (512GB/Carbon Black)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Motorola
EAN: 0840493604862
Varenr.: Motorola Signature 5G (512GB/Carbon Black)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola signature 6.78" 512GB Pantone carbon
6.629 kr
Til butik
Motorola signature 6.78" 512GB Pantone carbon billede

Produktinformation

Motorola signature - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - OLED display - 6.78" - 2780 x 1264 pixels (165 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 50 MP - front camera 50 MP - pantone carbon

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBAB0002SE
EAN: 0840493604862
Varenr.: 1003889983
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon
-30%6.999 kr
Før 9.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon billede

Produktinformation

6.8" SuperHD (2780x1264) 165Hz 6200nits LTPO Extreme AMOLED Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Snapdragon 8 Gen 5, 16 GB LPDDR5X RAM, 512 GB UFS4.1 Flash, Triple Camera System: 50MPixel f/1.6 Main with OIS + 50MPixel f/2.0 UltraWide + 50MPixel f/2.4 3x Telephoto with OIS (Back), 50MPixel f/2.0 with AF (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, Android 16, Wi-Fi 7, BT 6.0, NFC, On-screen ultrasonic fingerprint reader, MIL-STD 810H, IP69/IP68, 5200 mAh Battery, 90W TurboPower Wired Charging, 50W TurboPower Wireless Charging, 186 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Mobil
Artikel nr.: PBAB0002SE
EAN: 0840493604862
Varenr.: 3440894
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola signature 6.78 512GB Pantone carbon
7.669 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola Signature 512gb Mørkeblå
7.774 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk6.629 kr6.629 krKøb
2CompuMail DK6.629 kr6.629 krKøb
3Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
4Ultrashop7.669 kr7.669 krKøb
5Dustin DK7.774 kr7.860,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon

PriceData har fulgt prisen på Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon i 128 dage. Laveste pris i perioden er 6.416 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 9.684 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.235 kr.

Den nuværende pris på 6.629 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Motorola signature 512GB/16GB - PANTONE Carbon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20266.629 kr123 kr (2%)
1. jun. 20266.506 kr34 kr (1%)
31. maj 20266.540 kr1 kr (0%)
30. maj 20266.541 kr2 kr (0%)
29. maj 20266.543 kr127 kr (2%)
27. maj 20266.416 kr38 kr (1%)
26. maj 20266.454 kr37 kr (1%)
24. maj 20266.491 kr37 kr (1%)
23. maj 20266.528 kr37 kr (1%)
22. maj 20266.565 kr59 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret