Gå til hovedindhold

Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola

MotorolaBaby – sikkerhedsudstyrEAN: 5055374713938
Pris fra 694 krtil 1.133 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 439 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 687 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 694 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Pip1510 Babyalarm 5 Tommer Pan & Tilt
694 kr
Til butik
Motorola Pip1510 Babyalarm 5 Tommer Pan & Tilt billede

Produktinformation

Motorola - Pip1510 - Babyalarm - 5 Tommer - Pan & Tilt - Natlys - Tovejs Lyd - Trådløs

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5055374713938
EAN: 5055374713938
Varenr.: 1003029983
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola
707 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Baby Monitor PIP1510 Video
1.019 kr
Til butik
Motorola Baby Monitor PIP1510 Video billede

Produktinformation

Motorola PIP1510 Babyalarm har et 5" farvedisplay og fjernbetjening til panorering, vipning og zoomning. Inkluderer tovejskommunikation, rumtemperaturovervågning og infrarødt nattesyn. Tilbyder en sikker 2,4 GHz FHSS trådløs forbindelse med en rækkevidde på op til 300 meter.

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Baby Udstyr
Artikel nr.: 120MOTOPIP1510
EAN: 5055374713938
Varenr.: 3343604
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Motorola Babyalarm PIP1510 Video
-17%1.133 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK694 kr694 krKøb
2CS MEGASTORE DK707 kr746 krKøb
3Proshop DK1.019 kr1.019 krKøb
4Teknikproffset DK1.133 kr1.192 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola

PriceData har fulgt prisen på Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola i 183 dage. Laveste pris i perioden er 687 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 781 kr.

Den nuværende pris på 694 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Motorola PIP1510 Monitor 5 Pan &amp Til | Motorola de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026694 kr7 kr (1%)
21. apr. 2026687 kr6 kr (1%)
20. apr. 2026693 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026694 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026687 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026693 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026694 kr72 kr (9%)
26. mar. 2026766 kr58 kr (8%)
24. mar. 2026708 kr58 kr (8%)
18. mar. 2026766 kr58 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret