Gå til hovedindhold

Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola

MotorolaBabyalarmerEAN: 5055374714096
Pris fra 749,5 krtil 1.513 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 763,5 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Baby Monitor PIP1500 Connect WIFI
-50%749,5 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby Monitor PIP1500 Connect WIFI billede

Produktinformation

Motorola Babyalarm PIP1500 Connect har en 5" farveskærm, der giver dig et klart billede af din baby, uanset hvor du befinder dig i hjemmet. Med WiFi-forbindelse kan du nemt overvåge din baby via en sikker og privat forbindelse. Den højsensitive mikrofon og LED-lydniveauindikatoren sikrer, at du altid kan høre, hvad der sker i dit barns værelse. Alarmen har også funktioner som vuggeviser til at berolige dit barn og rumtemperaturovervågning for at sikre et behageligt miljø. Det medfølgende vægbeslag giver fleksibilitet i placeringen, og den genopladelige forældreenhed gør det nemt at bevæge sig frit omkring. Med en rækkevidde på op til 300 meter og mulighed for delt skærm med flere kameraer (sælges separat) er denne babyalarm en pålidelig partner for forældre, der ønsker fuld kontrol og ro i sindet. Egenskaber: 5" farveskærm. WiFi-forbindelse. Mikrofon med høj følsomhed. Vuggeviser og overvågning af rumtemperatur. Rækkevidde på op til 300 meter. Telefon følger ikke med.

Produktspecifikationer

Mærke: MOTOROLA
Kategori: 541
EAN: 5055374714096
Varenr.: 3e2c17bd-f619-4445-9e57-09fd073c1bcd
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Baby Monitor PIP1500 Connect WIFI
-50%749,5 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby Monitor PIP1500 Connect WIFI billede

Produktinformation

Babyalarm PIP1500 Connect fra Motorola har en 5" farveskærm, der giver et klart overblik over din baby, uanset hvor du er i hjemmet. Med WiFi-forbindelse kan du nemt tilslutte og overvåge din baby via en sikker og privat forbindelse. Den højsensitive mikrofon og LED-lydniveauindikatoren sikrer, at du altid kan høre, hvad der sker i dit barns værelse. Alarmen har også funktioner som vuggeviser til at berolige dit barn og overvågning af rumtemperaturen for at sikre et behageligt miljø. Det medfølgende vægbeslag giver fleksibilitet i placeringen, og den genopladelige forældreenhed gør det nemt at bevæge sig frit omkring. Med en rækkevidde på op til 300 meter og mulighed for visning på delt skærm med flere kameraer (sælges separat) er denne babyalarm en pålidelig partner for forældre, der ønsker fuld kontrol og ro i sindet. Specifikationer: 5" farveskærm. WiFi-forbindelse. Mikrofon med høj følsomhed. Vuggeviser og overvågning af rumtemperatur. Rækkevidde på op til 300 meter. Telefon følger ikke med.

Produktspecifikationer

Mærke: MOTOROLA
Kategori: Babyalarmer
EAN: 5055374714096
Varenr.: 3e2c17bd-f619-4445-9e57-09fd073c1bcd
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola PIP1500 Connect Monitor 5"
854 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola
1.248 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Motorola Babyalarm PIP1500 Connect WIFI
-16%1.332 kr
Før 1.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola PIP1500 Connect WIFI Baby Monitor
1.513 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK749,5 kr749,5 krKøb
2BabySam DK749,5 kr749,5 krKøb
3CompuMail DK854 kr854 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.248 kr1.248 krKøb
5Teknikproffset DK1.332 kr1.391 krKøb
6Proshop DK1.513 kr1.513 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola

PriceData har fulgt prisen på Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola i 172 dage. Laveste pris i perioden er 749,5 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.212 kr.

Den nuværende pris på 749,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Motorola PIP1500 Connect Monitor 5&quot | Motorola de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026749,5 kr104,5 kr (12%)
3. apr. 2026854 kr414 kr (33%)
29. mar. 20261.268 kr80 kr (7%)
23. mar. 20261.188 kr30 kr (2%)
22. mar. 20261.218 kr30 kr (3%)
20. mar. 20261.188 kr30 kr (2%)
19. mar. 20261.218 kr30 kr (3%)
1. mar. 20261.188 kr5 kr (0%)
28. feb. 20261.193 kr25 kr (2%)
27. feb. 20261.218 kr30 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret