Gå til hovedindhold

Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840023292170
Pris fra 1.364 krtil 2.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 655 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.273 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1364 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue)
1.364 kr
Til butik
Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue) billede

Produktinformation

Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Motorola
EAN: 0840023292170
Varenr.: Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå
1.364 kr
Til butik
Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå billede

Produktinformation

Motorola Moto G56 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.72" - 2400 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone blændende blå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PB7Y0029SE
EAN: 0840023292170
Varenr.: 1003432505
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Moto G56 256GB/8GB - Dazzling Blue
-26%1.399 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Moto G56 6.72 256GB Pantone blændende blå
1.679 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motorola moto g56 5G 6,7" 256 GB - Blå
-29%1.999 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motorola moto g56 5G 6,7" 256 GB - Blå
-28%2.019 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk1.364 kr1.364 krKøb
2CompuMail DK1.364 kr1.364 krKøb
3Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
4Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå

PriceData har fulgt prisen på Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.200 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.674 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.393 kr.

Den nuværende pris på 1.364 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.364 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.356 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.364 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.357 kr7 kr (1%)
22. maj 20261.364 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.363 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.364 kr56 kr (4%)
16. maj 20261.308 kr366 kr (22%)
7. maj 20261.674 kr57 kr (4%)
6. maj 20261.617 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret