Gå til hovedindhold

Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå

MotorolaMobiltelefonerEAN: 0840023292170
Pris fra 1.398 krtil 2.239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 841 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.273 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1398 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue)
1.398 kr
Til butik
Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue) billede

Produktinformation

Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Motorola
EAN: 0840023292170
Varenr.: Motorola Moto G56 5G (256GB/Blue)
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola Moto G56 256GB/8GB - Dazzling Blue
-26%1.399 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå
1.822 kr
Til butik
Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå billede

Produktinformation

Motorola Moto G56 - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - microSD slot - LCD-skærm - 6.72" - 2400 x 1080 pixels (120 Hz) - 2x bagkameraer 50 MP, 8 MP - front camera 32 MP - pantone blændende blå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PB7Y0029SE
EAN: 0840023292170
Varenr.: 1003432505
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola Moto G56 6.72 256GB Pantone blændende blå
2.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk1.398 kr1.398 krKøb
2Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
3CompuMail DK1.822 kr1.822 krKøb
4Ultrashop2.239 kr2.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå

PriceData har fulgt prisen på Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.273 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.674 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.395 kr.

Den nuværende pris på 1.398 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Motorola Moto G56 6.72" 256GB Pantone blændende blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.398 kr34 kr (2%)
31. maj 20261.364 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.356 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.364 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.357 kr7 kr (1%)
22. maj 20261.364 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.363 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.364 kr56 kr (4%)
16. maj 20261.308 kr366 kr (22%)
7. maj 20261.674 kr57 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret