Gå til hovedindhold

Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette

MotorolaEAN: 0840493611037
Pris fra 2.320 krtil 3.390 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.070 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2320 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Motorola edge 70 fusion 6.78" 256 GB Sort
2.320 kr
Til butik
Motorola edge 70 fusion 6.78" 256 GB Sort billede

Produktinformation

Motorola Edge 70 Fusion - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 8 GB / Intern hukommelse 256 GB - OLED display - 6.78" - 2772 x 1272 pixels (144 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 13 MP - front camera 32 MP - pantone silhuet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBBE0002SE
EAN: 0840493611037
Varenr.: 1003966489
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Motorola edge 70 fusion 6.78 256 GB Sort
2.729 kr
Til butik
Motorola edge 70 fusion 6.78 256 GB Sort billede

Produktinformation

Motorola Edge 70 Fusion 6.78" 256 GB Sort Oplev en ny verden af teknologi med Motorola Edge 70 Fusion. Denne elegante smartphone leveres med en imponerende 6.78” skærm, der giver dig klare billeder og livlige farver, uanset om du ser videoer eller

Produktspecifikationer

Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 0840493611037
Varenr.: 133004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette
3.390 kr
Til butik
Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette billede

Produktinformation

6.78" Super HD (2772x1272) 144Hz 5200nits Extreme AMOLED Display with Gorilla Glass 7i, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Snapdragon 7s Gen 3, 8 GB RAM, 256 GB Flash, Dual Camera System: 50MPixel f/1.8 Main with OIS + 13MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 32MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, Android 16, Wi-Fi 6E, BT 6.0, NFC, MIL-STD 810H, IP69/IP68, 7000 mAh Battery, 68W Wired Charging, 192 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Motorola
Kategori: Mobil
Artikel nr.: PBBE0002SE
EAN: 0840493611037
Varenr.: 3440942

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.320 kr2.320 krKøb
2Ultrashop2.729 kr2.729 krKøb
3Proshop DK3.390 kr3.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette

PriceData har fulgt prisen på Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette i 88 dage. Laveste pris i perioden er 2.320 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.862 kr.

Den nuværende pris på 2.320 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Motorola edge 70 fusion 256GB/8GB - PANTONE Silhouette de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.320 kr348 kr (13%)
1. jun. 20262.668 kr100 kr (4%)
30. maj 20262.568 kr822 kr (24%)
29. maj 20263.390 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.379 kr1.059 kr (46%)
23. maj 20262.320 kr1.070 kr (32%)
7. mar. 20263.390 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret