Gå til hovedindhold

Wahoo Fitness Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette

Wahoo FitnessCyklingEAN: 0850048106611
Pris fra 3.618 krtil 7.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 4.001 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.442 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3618 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wahoo Kickr Core 2 Træningsmodstand Med 11 Gear Kassette
3.618 kr
Til butik
Wahoo Kickr Core 2 Træningsmodstand Med 11 Gear Kassette billede

Produktinformation

Wahoo - Wfbktr125-11S1128 - Træningsmodstand - Med 11 Gear Kassette - Justerbar Modstand - Stille Drift - Robust Design

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WFBKTR125-11S1128
EAN: 0850048106611
Varenr.: 1003661150
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahoo KICKR CORE 2 træner (11s kassette)
3.620 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo KICKR CORE 2 - Hometrainer med 11 speed kassette
3.999 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Wahoo KICKR Core 2 Hometrainer med 11speed Kassette
4.399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo Kickr Core 2 Træningsmodstand Med 11 Gear Kassette
4.629 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette
-3%7.599 kr
Før 7.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette
-3%7.619 kr
Før 7.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.618 kr3.618 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.620 kr3.689 krKøb
3Cykelpartner.dk3.999 kr3.999 krKøb
4Cykelexperten.dk4.399 kr4.399 krKøb
5Ultrashop4.629 kr4.629 krKøb
6Boligcenter DK7.599 kr7.599 krKøb
7Vivas DK7.619 kr7.858 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette

PriceData har fulgt prisen på Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.398 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 4.395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.746 kr.

Den nuværende pris på 3.618 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Motionscykel-trainer Wahoo KICKR CORE 2 - 11-speed kassette de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.618 kr11 kr (0%)
15. maj 20263.629 kr103 kr (3%)
14. maj 20263.526 kr81 kr (2%)
8. maj 20263.607 kr7 kr (0%)
7. maj 20263.600 kr11 kr (0%)
6. maj 20263.611 kr126,97 kr (4%)
5. maj 20263.484,03 kr11,03 kr (0%)
3. maj 20263.473 kr11,03 kr (0%)
2. maj 20263.484,03 kr111,97 kr (3%)
1. maj 20263.596 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret