Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid

EL-GrossistenRammer & TangenterEAN: 3414971578203
Pris fra 168,45 krtil 211 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42,55 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160,09 kr 7. maj

Sammenlign priser på Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168.45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MOSAIC RAMME HORISONTAL 2X3X2M HVI
168,45 kr
Til butik
MOSAIC RAMME HORISONTAL 2X3X2M HVI billede

Produktinformation

Mosaic ramme vandret 2x3x2MLegrand s installationsmateriel, hurtig installation og et flot design. Mosaic-serien dækker over 400 forskellige funktioner lige fra stikkontakter og fejlstrømsafbrydere til dataudtag, USB-ladere og meget mere. Serien garantere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 3414971578203
Varenr.: 15844953424207
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mosaic ramme vandret 2x3x2M hvid
177 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid
211 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN168,45 kr168,45 krKøb
2CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
3WATTOO.DK211 kr211 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid

PriceData har fulgt prisen på Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 160,09 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 227 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 168,45 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Mosaic ramme horisontal 2x3x2M hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026168,45 kr8,55 kr (5%)
23. maj 2026177 kr8,55 kr (5%)
9. maj 2026168,45 kr8,36 kr (5%)
7. maj 2026160,09 kr16,91 kr (10%)
6. maj 2026177 kr16,91 kr (11%)
23. apr. 2026160,09 kr64,91 kr (29%)
22. apr. 2026225 kr64,91 kr (41%)
19. apr. 2026160,09 kr64,91 kr (29%)
18. apr. 2026225 kr64,91 kr (41%)
15. apr. 2026160,09 kr64,91 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret