Gå til hovedindhold

Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive

MoraknivHovedtelefonerEAN: 7391846014508
Pris fra 148 krtil 307,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 159,95 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Morakniv Karl-Johan Svampekniv Rød
148 kr
Til butik
Morakniv Karl-Johan Svampekniv Rød billede

Produktinformation

Morakniv Karl-Johan. Knivtype: Svampekniv, Bladfacon: Dråbepunkt, Materiale, kniv: Rustfrit stål. Samlet længde: 6,2 cm, Klinge længde: 14,1 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Morakniv
Artikel nr.: 12206
EAN: 7391846014508
Varenr.: 1003625939
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Morakniv Karl-Johan (S), svampekniv, rød
-29%235 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Morakniv Karl-Johan (S), svampekniv, rød billede

Produktinformation

Karl-Johan svampekniv er designet til dem, der samler svampe og ønsker et præcist og funktionelt værktøj. Kniven har et blad lavet af genanvendt svensk rustfrit stål, der sikrer langvarig skarphed og modstandsdygtighed mod korrosion. Den er udstyret med e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Morakniv
Kategori: Knive og økser
Farve: Red
Størrelse: Onesize
EAN: 7391846014508
Varenr.: 34741-38237-101461
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Morakniv Karl-Johan (S), svampekniv, rød
-29%235 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive
235 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Morakniv Karl-johan Mushroom Knife (s) Red
-11%307,95 kr
Før 345,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Knivsalg.dk
TrustScore 4 ud af 54,0
Morakniv Karl-johan Mushroom Knife (s) Red
-11%307,95 kr
Før 345,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Morakniv Karl-johan Mushroom Knife (s) Red
-11%307,95 kr
Før 345,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK148 kr148 krKøb
2Skisport.dk235 kr235 krKøb
3AktivVinter.dk235 kr235 krKøb
4Outdoornu.dk235 kr235 krKøb
5Outmore.dk307,95 kr307,95 krKøb
6Knivsalg.dk307,95 kr307,95 krKøb
7MAXiPRO307,95 kr307,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive

PriceData har fulgt prisen på Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive i 178 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 345,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Morakniv Karl-Johan Svampekniv (S), red - Svampeknive de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026148 kr87 kr (37%)
23. apr. 2026235 kr12 kr (5%)
22. apr. 2026247 kr12 kr (5%)
3. apr. 2026235 kr26 kr (10%)
27. mar. 2026261 kr57,95 kr (18%)
22. mar. 2026318,95 kr27 kr (8%)
3. mar. 2026345,95 kr32 kr (10%)
27. feb. 2026313,95 kr2 kr (1%)
22. feb. 2026311,95 kr2 kr (1%)
21. jan. 2026313,95 kr25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret