Gå til hovedindhold

Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange

MoraknivFriluftslivEAN: 7391846023425
Pris fra 240 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mora Kansbol Burnt Orange kniv
240 kr
Til butik
Mora Kansbol Burnt Orange kniv billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mora
Kategori: Jagtknive
Farve: 4
Artikel nr.: 13505
EAN: 7391846023425
Varenr.: 9692303
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Morakniv Kanbol With Polymer Sheath (S), kniv, orange
-20%320 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Morakniv Kanbol With Polymer Sheath (S), kniv, orange billede

Produktinformation

Morakniv Kansbol med polymer-skede i brændt orange er en alsidig kniv designet til udendørs brug. Den kombinerer traditionelt svensk knivhåndværk med moderne funktionalitet og farvevalg. Klingen er fremstillet af rustfrit svensk stål, hvilket sikrer både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Morakniv
Kategori: Knive og økser
Farve: Burnt Orange
Størrelse: Onesize
EAN: 7391846023425
Varenr.: 34837-38333-101560
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Morakniv Kanbol With Polymer Sheath (S), kniv, orange
-20%320 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Morakniv Kansbol With Polymer Sheath (s) - BURNT ORANGE
-8%385,95 kr
Før 418,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Knivsalg.dk
TrustScore 4 ud af 54,0
Morakniv Kansbol With Polymer Sheath (s) - BURNT ORANGE
-8%385,95 kr
Før 418,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Morakniv Kansbol With Polymer Sheath (s) - BURNT ORANGE
-8%385,95 kr
Før 418,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK240 kr279 krKøb
2Skisport.dk320 kr320 krKøb
3AktivVinter.dk320 kr320 krKøb
4Outmore.dk385,95 kr385,95 krKøb
5Knivsalg.dk385,95 kr385,95 krKøb
6MAXiPRO385,95 kr385,95 krKøb
7Wolf Tactical399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange

PriceData har fulgt prisen på Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange i 168 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Morakniv - Kansbol (S) - Solid outdoor kniv - Burnt Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026240 kr76 kr (24%)
18. maj 2026316 kr31 kr (11%)
7. maj 2026285 kr45 kr (19%)
30. apr. 2026240 kr45 kr (16%)
25. apr. 2026285 kr15 kr (5%)
22. apr. 2026300 kr16 kr (5%)
15. apr. 2026316 kr64 kr (25%)
2. mar. 2026252 kr6 kr (2%)
25. jan. 2026246 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026247 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret