Gå til hovedindhold

Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux

MoraknivFriluftslivEAN: 7391846026112
Pris fra 316 krtil 418,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102,95 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 285 kr 23. maj

Sammenlign priser på Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Morakniv Scout 39 Safe (S), spejderkniv, rød
-21%316 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Morakniv Scout 39 Safe (S), spejderkniv, rød billede

Produktspecifikationer

Mærke: Morakniv
Kategori: Knive og økser
Farve: Lingonberry
Størrelse: Onesize
EAN: 7391846026112
Varenr.: 34770-38266-101491
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Morakniv Skedekniv Scout 39 Safe (S) - Lingonberry
-10%377,95 kr
Før 418,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Morakniv Skedekniv Scout 39 Safe (S) - Lingonberry
-10%377,95 kr
Før 418,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Mora Scout Nr. 39 (S) Rød
399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux
418 kr
Til butik
Gå til Knivsalg.dk
TrustScore 4 ud af 54,0
Morakniv Skedekniv Scout 39 Safe (S) - Lingonberry
418,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1AktivVinter.dk316 kr316 krKøb
2Outmore.dk377,95 kr377,95 krKøb
3MAXiPRO377,95 kr377,95 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk399 kr399 krKøb
5CS MEGASTORE DK418 kr457 krKøb
6Knivsalg.dk418,95 kr418,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux

PriceData har fulgt prisen på Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux i 178 dage. Laveste pris i perioden er 276,95 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 316 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Morakniv børnekniv Morakniv Scout 39 Safe med træskede, dobbelt fingersikring, farve bordeaux de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026316 kr17 kr (6%)
27. maj 2026299 kr14 kr (5%)
23. maj 2026285 kr31 kr (10%)
22. maj 2026316 kr31 kr (11%)
19. maj 2026285 kr31 kr (10%)
18. maj 2026316 kr31 kr (11%)
8. maj 2026285 kr31 kr (10%)
6. maj 2026316 kr31 kr (11%)
4. maj 2026285 kr31 kr (10%)
3. maj 2026316 kr31 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret