Gå til hovedindhold

Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal

Halo DesignLamperEAN: 5705639747573
Pris fra 299 krtil 529 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 276 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Moon genopladelig bordlampe, sort
299 kr
Til butik
Halo Design Moon genopladelig bordlampe, sort billede

Produktinformation

Moon Portable bordlampe - Stil og funktionalitet i én Moon Portable bordlampe fra Halo Design forener et elegant design med smart funktionalitet, hvilket gør den til den ideelle løsning til indendørs belysning. Udstyret med en indbygget LED lyskilde og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: Height: 11 cm; Diameter: 12.5 cm
EAN: 5705639747573
Varenr.: 6244101992
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Moon Portable genopladelig bordlampe, sort
369 kr
Til butik
Halo Design Moon Portable genopladelig bordlampe, sort billede

Produktinformation

Moon Portable bordlampe fra Halo Design Moon Portable bordlampe fra Halo Design kombinerer elegant design med avanceret funktionalitet, hvilket gør den til den perfekte løsning til indendørs belysning. Med sin integreret LED lyskilde, genopladeligt batter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: Height: 11 cm; Diameter: 12.5 cm
EAN: 5705639747573
Varenr.: 6244101992
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Halo Design Moon Portable genopladelig bordlampe, sort
369 kr
Til butik
Halo Design Moon Portable genopladelig bordlampe, sort billede

Produktinformation

Moon Portable bordlampe fra Halo Design Moon Portable bordlampe fra Halo Design kombinerer elegant design med praktisk funktionalitet. Den indbyggede LED lyskilde og det genopladelige batteri, gør lampen perfekt til fleksibel belysning, uanset hvor i hjem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Halo Design
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: Height: 11 cm; Diameter: 12.5 cm
EAN: 5705639747573
Varenr.: 6244101992
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
Moon light bordlampe sort 3trinsdæmp genopladelig
-20%399,2 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal
-8%460 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Halo Design Moon genopladelig bordlampe, sort
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk299 kr299 krKøb
2Greenline369 kr369 krKøb
3LavprisEl369 kr369 krKøb
4SELTA399,2 kr399,2 krKøb
5Lampemesteren DK460 kr489 krKøb
6BilligVVS DK529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal i 181 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Moon Light Portable Bordlampe Dim. Sort Halo Design - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026299 kr70 kr (19%)
23. maj 2026369 kr70 kr (23%)
7. maj 2026299 kr50 kr (14%)
2. maj 2026349 kr73 kr (26%)
3. apr. 2026276 kr63 kr (19%)
3. mar. 2026339 kr63 kr (23%)
12. feb. 2026276 kr63 kr (19%)
9. feb. 2026339 kr8 kr (2%)
1. feb. 2026331 kr8 kr (2%)
23. jan. 2026339 kr90 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret