Gå til hovedindhold

iam8bit Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil

iam8bitSpilEAN: 5056635618917
Pris fra 197 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152 kr 1. maj

Sammenlign priser på Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil
197 kr
Til butik
Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil billede

Produktinformation

Oplev den komplette, prisvindende Monument Valley-serie i én fysisk samling. Start med Idas rejse efter tilgivelse gennem surrealistiske monumenter i Monument Valley. Fortsæt med Ro og hendes barn, mens de navigerer i skiftende geometri og moderskabets bånd i Monument Valley 2. Afslut med Monument Valley 3, hvor Noor skal genoplive helligt lys for at genoprette harmoni i en splittet verden. Dette er første gang, alle tre spil er blevet samlet - en sjælden chance for at nyde hele trilogien i én tankevækkende, smukt præsenteret udgave. Monument Valley: Trilogien byder på timevis afslappende gåder, slående grafik og omgivende lydlandskaber, der har forbundet millioner af spillere over hele verden. Uanset om du vender tilbage til disse spil eller opdager dem for første gang, er denne samling den ultimative måde at træde ind i en verden af umulig skønhed. - Løs smukke, hjernevridende gåder: Manipuler umulig arkitektur og optiske illusioner for at guide karakterer gennem fantastiske, håndlavede niveauer. - Et levende kunstværk: Hver ramme er et kunstværk - inspireret af minimalistisk skulptur, hellig geometri og naturen. - En trilogi af følelsesmæssige rejser: Opdag historier om vækst, forbindelse og helbredelse på tværs af tre hjertevarmende eventyr. - Den fysiske udgave vil indeholde seks kunstkort: Denne særlige fysiske udgave indeholder seks 8 x 11 cm bonuskunstkort med smukke originale designs fra Monument Valley-verdenen.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 5056635618917
EAN: 5056635618917
Varenr.: 3398830
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Monument Valley: The Trilogy (PS5)
251 kr
Til butik
Monument Valley: The Trilogy (PS5) billede

Produktinformation

Oplev den komplette, prisbelønnede Monument Valley-serie i én fysisk samling. Begynd med Idas rejse mod tilgivelse gennem surrealistiske monumenter i, Monument Valley, . Fortsæt med Ro og hendes barn, mens de navigerer gennem skiftende geometri og moderskabsbåndene i, Monument Valley 2, . Afslut med, Monument Valley 3, , hvor Noor skal genoplive det hellige lys for at genoprette harmonien i en splittet verden. Dette er første gang, alle tre spil er samlet – en sjælden chance for at nyde hele trilogien i én gennemtænkt, smukt præsenteret udgave. Monument Valley: The Trilogy byder på timevis af afslappende gåder, slående grafik og atmosfæriske lydlandskaber, der har tiltrukket millioner af spillere over hele verden. Uanset om du vender tilbage til disse spil eller opdager dem for første gang, er denne samling den definitive måde at træde ind i en verden af umulig skønhed. Spilfunktioner: Løs smukke, hjernevrider-gåder: Manipuler umulig arkitektur og optiske illusioner for at guide karaktererne gennem fantastiske, håndlavede niveauer. Et levende kunstværk: Hver eneste ramme er et kunstværk – inspireret af minimalistisk skulptur, hellig geometri og naturen. En trilogi af følelsesladede rejser: Oplev historier om vækst, forbindelse og helbredelse gennem tre hjertelige eventyr. Den fysiske udgave indeholder seks kunstkort: Denne specielle fysiske udgave indeholder seks 8 x 11 cm bonuskort med smukke originale designs fra Monument Valley-verdenen. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: iam8bit
Kategori: Spil
EAN: 5056635618917
Varenr.: D36239
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Monument Valley: The Trilogy - PS5
269,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Monument Valley: The Trilogy Playstation 5 Spil - GEEKD.dk
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK197 kr236 krKøb
2Teknikproffset DK251 kr300 krKøb
3Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
4Geekd279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil

PriceData har fulgt prisen på Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil i 177 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Monument Valley: The Trilogy - Sony PlayStation 5 - Puslespil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026197 kr45 kr (30%)
1. maj 2026152 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026153 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026154 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026155 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026156 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026160 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret