Gå til hovedindhold

NKT Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter)

NKTInstallationskablerEAN: 5702950255817
Pris fra 5,71 krtil 745 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 739,29 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4,93 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.71 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 1x0,75 pvt sort sp100
5,71 kr
Til butik
Ledning 1x0,75 pvt sort sp100 billede

Produktinformation

Anvendelse: Monteringsledninger i anlæg omfattet af SB afsnit 6:2001. Indre ledninger i brugsgenstande,belysningsgenstande m.v. i.h.t. konstruktionsforskrifterne. I anlæg omfattet af DS/EN 60439 ogDS/EN 60204-1:2006Driftstemperatur: Max. 70°CKortslutnings...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: kabel til fast installation
EAN: 5702950255817
Varenr.: 3032306397
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
NKT Ledning PVT 1x0,75 H05V-K, sort S100
7,57 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDNING 1X0,75 PVT SORT SP100
7,93 kr
Til butik
LEDNING 1X0,75 PVT SORT SP100 billede

Produktinformation

Anvendelse: Monteringsledninger i anlæg omfattet af SB afsnit 6:2001. Indre ledninger i brugsgenstande, belysningsgenstande m.v. i.h.t. konstruktionsforskrifterne. I anlæg omfattet af DS/EN 60439 og DS/EN 60204-1:2006 Driftstemperatur: Max. 70°C Kortslutn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Kabler
EAN: 5702950255817
Varenr.: 15842392179023
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ledning 1X0,75 Pvt Sort Sp100
546,13 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter)
745 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt5,71 kr5,71 krKøb
2Elvvs.dk7,57 kr7,57 krKøb
3EL-GROSSISTEN7,93 kr7,93 krKøb
4Billigelogvvs.dk546,13 kr546,13 krKøb
5CS MEGASTORE DK745 kr784 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter)

PriceData har fulgt prisen på Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4,93 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 723 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 5,71 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Monteringsledning PVT®, H05V-K 1X0,75 Sort R100 - (100 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20265,71 kr
20. maj 20265,61 kr
6. maj 20265,06 kr
5. maj 20265,61 kr
24. apr. 20265,06 kr
23. apr. 20265,61 kr
18. apr. 20265,06 kr
17. apr. 20265,13 kr
24. mar. 20265,06 kr
23. mar. 20265,61 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret