Gå til hovedindhold

Cavi F.E.R.M.I. Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter

Cavi F.E.R.M.I.EludstyrEAN: 5710147324369
Pris fra 17,26 krtil 1.392 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.374,74 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.26 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Monteringsledning H07Z-K 95°C 1X4,0 SORT S100
17,26 kr
Til butik
Monteringsledning H07Z-K 95°C 1X4,0 SORT S100 billede

Produktinformation

Marinegodkendt monteringsledning. Anvendelse: I kapslinger og tavler i skibs og offshore tavler I maskiner og maskinanlæg

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5710147324369
Varenr.: 15841786429775
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X4,0 BLACK S100 - (100 meter)
1.302 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter
1.392 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN17,26 kr17,26 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.302 kr1.302 krKøb
3WATTOO.DK1.392 kr1.392 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter

PriceData har fulgt prisen på Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter i 129 dage. Laveste pris i perioden er 16,04 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 644 kr.

Den nuværende pris på 17,26 kr er 97% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 99% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X4,0, sort S100 - 100 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202617,26 kr1.284,74 kr (99%)
6. maj 20261.302 kr1.284,74 kr (7443%)
21. mar. 202617,26 kr1.284,74 kr (99%)
20. mar. 20261.302 kr1.284,74 kr (7443%)
17. mar. 202617,26 kr1.284,74 kr (99%)
16. mar. 20261.302 kr1.284,74 kr (7443%)
4. mar. 202617,26 kr1.284,74 kr (99%)
3. mar. 20261.302 kr1.284,74 kr (7443%)
11. feb. 202617,26 kr1,22 kr (8%)
10. feb. 202616,04 kr1.188,96 kr (99%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret