Gå til hovedindhold

Nexans Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole

NexansInstallationskablerEAN: 7330000118928
Pris fra 3,4 krtil 3.052 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.048,6 kr (100% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3,2 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 1x1,0 h05v2-k,rød 200sp
3,4 kr
Til butik
N
Produktbillede

Produktinformation

Anvendelse:Monteringsledninger anvendes i brugsgenstande, tavlemontering,og hvor der forekommer høje temperaturer.Kan i de fleste tilfælde erstatte dobbeltisolerede ledningerKonstruktionLeder Fintrådet kobberIsolation PVC, blyfriBrandtekniske specifikatio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nexans
Kategori: kabel til fast installation
EAN: 7330000118928
Varenr.: 5432730532
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole
3,76 kr
Til butik
Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole billede

Produktinformation

Anvendelse: Monteringsledninger anvendes i brugsgenstande, tavlemontering, og hvor der forekommer høje temperaturer. Kan i de fleste tilfælde erstatte dobbeltisolerede ledninger Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Ledermærkning Farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nexans
Kategori: PVT 1,0 mm2 ledning
EAN: 7330000118928
Varenr.: 111480
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDNING 1X1,0 H05V2-K,RØD 200SP
4,73 kr
Til butik
LEDNING 1X1,0 H05V2-K,RØD 200SP billede

Produktinformation

Anvendelse: Monteringsledninger anvendes i brugsgenstande, tavlemontering, og hvor der forekommer høje temperaturer. Kan i de fleste tilfælde erstatte dobbeltisolerede ledninger Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Brandtekniske speci...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR
Kategori: Kabler
EAN: 7330000118928
Varenr.: 15842153038159
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ledning 1X1,0 H05V2-K,Rød 200Sp
651,79 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monteringsledning H05V2-K 1X1MM2 rød S200 - (200 meter)
3.052 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt3,4 kr3,4 krKøb
2Elvvs.dk3,76 kr3,76 krKøb
3EL-GROSSISTEN4,73 kr4,73 krKøb
4Billigelogvvs.dk651,79 kr651,79 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.052 kr3.251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole

PriceData har fulgt prisen på Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3,2 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.824 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 3,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Monteringsledning H05V2-K 1x1 mm ², rød (PVT), 200 spole de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263,4 kr
23. maj 20263,38 kr
22. maj 20263,4 kr
19. maj 20263,38 kr
21. apr. 20263,2 kr
18. apr. 20263,38 kr
4. apr. 20263,2 kr
3. apr. 20263,71 kr
29. mar. 20263,2 kr
27. mar. 20263,71 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret