Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole

EL-GrossistenInstallationskablerEAN: 7330000117495
Pris fra 3 krtil 2.186 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.183 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole
Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole billede

Produktinformation

Anvendelse: Monteringsledninger anvendes i brugsgenstande, tavlemontering, og hvor der forekommer høje temperaturer. Kan i de fleste tilfælde erstatte dobbeltisolerede ledninger Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Ledermærkning Farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: PVT 0,75 mm2 ledning
EAN: 7330000117495
Varenr.: 111468
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Monteringsledning H05V2-K 1X0,75MM2 sort S200
3,49 kr
Til butik
Monteringsledning H05V2-K 1X0,75MM2 sort S200 billede

Produktinformation

Kablet kan bruges til intern kobling i kontaktskabe og enkle installationer. H05V2-K er et blyfrit, pvc-isoleret tilslutningskabel med en rund og flersnoet kobberleder. Kablet er designet iht. HD 21.7. med en maksimal ledertemperatur på 90°C. Lederen har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 7330000117495
Varenr.: 15845068964175
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monteringskabel H05V2-K 1X0,75MM2 sort S200 - (200 meter)
2.186 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3 kr3 krKøb
2EL-GROSSISTEN3,49 kr3,49 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.186 kr2.186 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole

PriceData har fulgt prisen på Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole i 173 dage. Laveste pris i perioden er 3 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 5.215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 591 kr.

Den nuværende pris på 3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Monteringsledning H05V2-K 1x0,75 mm ², sort (PVT), 200 spole de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263 kr
24. maj 20263,49 kr
6. maj 20263 kr
5. maj 20263,34 kr
24. apr. 20263 kr
23. apr. 20263,34 kr
24. mar. 20263 kr
23. mar. 20263,34 kr
20. mar. 20263 kr
19. mar. 20263,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret