Gå til hovedindhold

Cavi F.E.R.M.I. Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter)

Cavi F.E.R.M.I.EludstyrEAN: 5710147324222
Pris fra 7,38 krtil 533 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 525,62 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Monteringsledning H07Z-K 95°C 1X1,5 GRÅ S100
7,38 kr
Til butik
Monteringsledning H07Z-K 95°C 1X1,5 GRÅ S100 billede

Produktinformation

Marinegodkendt monteringsledning. Anvendelse: I kapslinger og tavler i skibs og offshore tavler I maskiner og maskinanlæg

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5710147324222
Varenr.: 15841808580943
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter)
532 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Monteringsledning H07Z-K, 95C, 1X1,5, gr S100 - 100 meter
533 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN7,38 kr7,38 krKøb
2CS MEGASTORE DK532 kr571 krKøb
3WATTOO.DK533 kr533 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter)

PriceData har fulgt prisen på Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter) i 130 dage. Laveste pris i perioden er 6,86 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 571 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 7,38 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 99% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Monteringskabel H07Z-K 95°C 1X1,5 GREY S100 - (100 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20267,38 kr563,62 kr (99%)
6. maj 2026571 kr563,62 kr (7637%)
21. mar. 20267,38 kr479,62 kr (98%)
20. mar. 2026487 kr479,62 kr (6499%)
17. mar. 20267,38 kr479,62 kr (98%)
16. mar. 2026487 kr479,62 kr (6499%)
4. mar. 20267,38 kr479,62 kr (98%)
3. mar. 2026487 kr479,62 kr (6499%)
11. feb. 20267,38 kr
10. feb. 20266,86 kr446,14 kr (98%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret