Gå til hovedindhold

Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos

MontechComputerkomponenterEAN: 4710562749434
Pris fra 438 krtil 919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 481 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 347 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Montech XR Wood Tower ATX Sort
438 kr
Til butik
Montech XR Wood Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Montech XR Wood - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue - ingen strømforsyning (ATX) - black - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Artikel nr.: XR Wood (B)
EAN: 4710562749434
Varenr.: 1003279597
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech XR Wood Black - Kabinet - Miditower - Sort
-15%439 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Montech XR Wood Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 230mm lang), front med 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 175 mm, max grafikkortlængde: 42 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front / 1 x 120mm bag, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: XR Wood (B)
EAN: 4710562749434
Varenr.: 3366024
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos
484 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Montech XR Midi-Tower ATX med ARGB og valnød
669 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Montech XR Midi-Tower ATX med ARGB og valnød
689 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Montech XR Wood Tower ATX Sort
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK438 kr438 krKøb
2Proshop DK439 kr478 krKøb
3CS MEGASTORE DK484 kr523 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Vivas DK689 kr878 krKøb
6Ultrashop919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos

PriceData har fulgt prisen på Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos i 144 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Montech XR Wood PC-kompiuterio korpusas, Midi-Tower, ATX, ARGB, Tempered Glass &#8211 juodos spalvos de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026438 kr1 kr (0%)
23. maj 2026439 kr31 kr (7%)
14. maj 2026470 kr4 kr (1%)
12. maj 2026474 kr1 kr (0%)
8. maj 2026475 kr2 kr (0%)
7. maj 2026477 kr2 kr (0%)
6. maj 2026479 kr3 kr (1%)
5. maj 2026482 kr1 kr (0%)
2. maj 2026483 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026477 kr130 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret