Gå til hovedindhold

Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk

MontechComputerkomponenterEAN: 4710562747423
Pris fra 699 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Montech Sky TWO Midi Tower Hvid
699 kr
Til butik
Montech Sky TWO Midi Tower Hvid billede

Produktinformation

Montech Sky TWO. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Sideventilatorer installeret: 2x 120 mm, Understøttede diametre for sideventilatorer: 120 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 120 mm. Understøttede HDD-størrelser: 3.5", SSD-formfaktor: 2.5". Bredde: 215 mm, Dybde: 430 mm, Højde: 490 mm. Pakkebredde: 287 mm, Pakkedybde: 490,5 mm, Pakkehøjde: 552 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Artikel nr.: SKY TWO WH
EAN: 4710562747423
Varenr.: 1001581998
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk
-1%750 kr
Før 761 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til et kabinet der ser lige så godt ud, som det køler? Montech SKY TWO kombinerer premium-æstetik med gennemtænkt airflow-teknologi. Perfekt til dig der vil have både RGB-bling og kølig GPU - uden at sprænge budgettet. Hvorfor vælge Montech SKY TWO...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4710562747423
Varenr.: 43984705421549
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech Sky Two - White - Kabinet - Miditower - Hvid
779 kr
Til butik
Montech Sky Two - White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 210mm lang), front med 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, LED, 3 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 168 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 120mm bag / 1 x 120mm (RGB LED) bund / 2 x 120mm (RGB LED) side, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: SKY TWO WH
EAN: 4710562747423
Varenr.: 3184450
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech Sky Two - Tower - Gigabit Ethernet
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK699 kr699 krKøb
2Geekd750 kr750 krKøb
3Proshop DK779 kr818 krKøb
4CS MEGASTORE DK849 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 748 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 717 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Montech Sky Two White - Midi-tower, E-ATX, 4x ARGB PWM fans Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026699 kr6 kr (1%)
31. maj 2026705 kr5 kr (1%)
29. maj 2026710 kr3 kr (0%)
27. maj 2026707 kr2 kr (0%)
14. maj 2026705 kr4 kr (1%)
12. maj 2026709 kr3 kr (0%)
8. maj 2026712 kr1 kr (0%)
7. maj 2026713 kr2 kr (0%)
6. maj 2026715 kr3 kr (0%)
5. maj 2026718 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret